Logic do Joe Buddena: „Twoje słowa sprawiają, że ludzie chcą się zabić brachu”


2020.08.03

opublikował:

Logic do Joe Buddena: „Twoje słowa sprawiają, że ludzie chcą się zabić brachu”

Przypomnijmy, że Joe Budden od lat krytykuje twórczość Logic’a. To on jest autorem stwierdzenia, że „Logic jest na pewno jednym z najgorszych raperów jaki kiedykolwiek chwycił za mikrofon”. Atakował on Logic’a zarówno na swoich social mediach jak i w swoim podcaście „The Joe Budden Podcast”. Joe nie odmówił sobie także wbicia szpili koledze po fachu po tym, jak ten ogłosił, że przechodzi na muzyczną emeryturę po wydaniu krążka „No Pressure” 26 lipca. Budden krótko podsumował stwierdzenie reprezentanta Def Jam’u „że ten już dawno powinien udać się na emeryturę”.

Co ciekawe, kilka dni po tych słowach Joe Budden postanowił przeprosić Logic’a w swoim podcaście:

– Przepraszam stary. W zeszłym tygodniu byłem trochę niespokojny, szczerze to nienawidziłem siebie i życia i część z tego zrzuciłem na ciebie. I za to chcę przeprosić.

SPRAWDŹ TAKŻE: Logic zapowiedział nową płytę i muzyczną emeryturę

W udzielonym niedawno wywiadzie Logic pytany o Buddena stwierdził, że ten po prostu go nie lubi.

– Nie wiem z jakiego powodu on mnie nie lubi. Chce powiedzieć, że nie jestem wystarczająco czarny, że nie jestem wystarczająco dobry. On jest osobą, która po części doprowadził do mojej depresji i zaprowadziła mnie do najciemniejszych miejsc w życiu. Twoje słowa sprawiają, że ludzie chcą się zabić, brachu.

Logic przyznał także, że nie słyszał przeprosin ze strony Buddena.

SPRAWDŹ TAKŻE: Logic porzuca rapowanie na rzecz streamowania

Cały wywiad dla HOT 97, dotyczący najnowszego albumu „No Pressure„, social mediów i krytyki ze strony Buddena możecie obejrzeć poniżej.

Polecane


Share This