Logic prezentuje „Bobby Tarantino 3”


2021.08.02

opublikował:

Logic prezentuje „Bobby Tarantino 3”

fot. mat. pras.

Pięć lat po premierze mixtape’u „Bobby Tarantino”, nominowany do Grammy Logic prezentuje kolejny rozdział tej historii: wydawnictwo „Bobby Tarantino 3”.

Pierwsza odsłona „Bobby Tarantino” ukazała się w 2016 roku i trafiła na 2. miejsce Billboard Top Rap Albums oraz Top R&B/Hip-Hop Albums charts. Na mixtape trafił utwór „Flexicution”, który stał się pierwszym kawałkiem Logica w zestawieniu Hot 100 i który uzyskał status platyny. W 2018 przyszedł czas na „Bobby Tarantino II” m.in. z hitem „Everyday” ft. Marshmello (podwójna platyna w USA). „Bobby Tarantino 3” zostało wydane miesiąc po premierze-niespodziance „The YS Collection Vol. 1.”.

Po sześciu latach kariery w mainstreamie, czterech albumach #1, wydaniu książki, która zadebiutowała na szczycie bestsellerów „The New York Times” oraz trasie Confessions Of A Dangerous Mind Tour w październiku i listopadzie 2019, Logic powrócił do studia, po raz kolejny współpracując z No I.D. (producent, który doprowadził do podpisania kontraktu artysty z Def Jam i pracował z nim nad „Under Pressure”) i 6IX. Rezultatem tego spotkania było „No Pressure”, które po premierze w lipcu 2020 trafiło na szczyt Billboard R&B Hip-Hop Albums Chart oraz Rap Album Chart.

„This Bright Future”, wyczekiwana autobiografia Bobby’ego Halla (bo tak naprawdę nazywa się Logic), ukaże się 7 września nakładem Simon & Schuster. Opowieść o życiu muzyka, bez filtrów, jest następcą wydanej w marcu 2019 książki „Supermarket”. Jak czytamy w opisie wydawnictwa, „This Bright Future” to wspomnienia jednego z najbardziej inspirujących głosów naszego pokolenia, który dorastał w bardzo trudnych warunkach, a stał się gwiazdą i artystą wyznaczającym nowe kierunki: „Sierota z rodzicami, Bobby Hall rozpoczął życie jako Sir Robert Bryson Hall II, jedyne dziecko alkoholiczki i chorej psychicznie matki oraz nieobecnego, uzależnionego od cracku ojca. Po 17 latach przemocy i odrzucenia uciekł z domu, zabierając jedynie zdezelowanego laptopa. Po ukończeniu dziewięciu klas w szkole, udało mu się odnaleźć swój głos w środowisku hip-hopu i nowy dom w niespodziewanym miejscu. Bobby przeistoczył się w Logica. Dzieciństwo pełne przemocy, gniewu i traumy przekuł w szerzenie pozytywnego przesłania o pokoju i miłości. Jego piosenki trafiają do milionów słuchaczy. Rany z dzieciństwa mogą zabliźnić się za sprawą wsparcia olbrzymiej wspólnoty.

Logic – „Bobby Tarantino 3” – lista utworów:
1. introll
2. Vaccine
3. Get Up
4. My Way
5. Call Me
6. Inside featuring Cynthia Erivo
7. Flawless
8. Stupid Skit
9. Theme for the People
10. God Might Judge
11. See You Space Cowboy…
12. untitled

Polecane

Share This