„Lojalność” Hemp Gru na winylu


2012.04.15

opublikował:

„Lojalność” Hemp Gru na winylu

Od ponad tygodnia dostępne jest unikatowe, winylowe wydanie czwartej płyty Hemp Gru zatytułowanej „Lojalność”. Album spotkał się ze świetnym przyjęciem w środowisku hip-hopowym i jego winylowa wersja okazuje się hitem. Zespół promuje wydawnictwo klipem:

Obraz powstał do utworu pt. „Diil Gang”. Jest to trzecie wideo do płyty „Lojalność” po teledyskach do utworów „Zapomniani Bohaterowie” oraz „Kiedy Zabraknie Słońca”.

„Lojalność” to czwarta studyjna płyta Hemp Gru i jednocześnie drugi album z Trylogii Hemp Gru 3 – „Jedność”, „Lojalność”, „Braterstwo”. Dystrybucją winylowej wersji „Lojalności” zajmuje się Fonografika. – Mamy masę zapytań o „Lojalność” na winylu – mówi Artur – dyrektor handlowy Fonografiki. – To wydanie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Świetnie, że młodzi ludzie tak chętnie sięgają po winylowe płyty – dodaje.

Na płycie gościnnie między innymi pojawili się: Żary, Kali, Bas Tajpan. Za produkcję materiału od strony muzycznej, oprócz Hemp Gru, odpowiedzialni są: Szwed SWD, Fuso, Dj Steez, JH. Nagrania: Staszy EREM Studio, Mix i Mastering – DJ Deszczu Strugi.

Tracklista albumu

01. Zapomniani Bohaterowie – feat. Bas Tajpan

02. Dwa Spojrzenia – feat. Kali, Marta Zalewska

03. Kiedy Zabraknie Słońca

04. Daj Żyć – feat. Żary

05. Motywacje

06. Diil Gang

07. Los Wojownika

08. Outro – prod. Dj Steez

09. Dwa Spojrzenia – feat. Żary, RMX Fuso

10. Los Wojownika – feat. Żary, RMX Szwed Swd, Fuso

Polecane

Share This