Łona i Webber debiutują z The Pimps


2013.06.12

opublikował:

Łona i Webber debiutują z The Pimps

Jest to pierwsze wydawnictwo, gdzie materiał swój zagrali w towarzystwie muzyków z ich projektu koncertowego – The Pimps, z którym mieli okazję koncertować na scenach kilku największych festiwali tj. Hip Hop Kemp 2012, Heineken Opener 2012, Męskie Granie, Off Festival, Coke Live Festival 2011.

Nagranie obrazu i dźwięku w doskonałej jakości było możliwe dzięki współpracy z Radiem Szczecin, w studiu którego odbyło się to niezwykłe wydarzenie. „Doskonałe warunki akustyczne i techniczne tego pomieszczenia pozwoliły zarejestrować nam dźwięk w bardzo wysokiej jakości, a na tym nam bardzo zależało” – mówi nam Webber – producent i kompozytor muzyki. „Trochę to zajęło, ale w końcu udało nam się tych diabłów zagonić do studia, by zarejestrować wspólnie z nimi materiał” – mówi Łona.

Na koncertowy materiał złożą się utwory stanowiące prawdziwy przekrój twórczości Łony i Webbera – nie zabraknie zawartości żadnej z dotychczas wydanych płyt duetu. Usłyszymy więc zarówno klasyczne kawałki 
z debiutanckiego albumu jak i głośne hity z najnowszego wydawnictwa.

  

 

Od 6 do 20 czerwca można obejrzeć retransmisję koncertu na orangemusic.pl, natomiast już dziś, nakładem Dobrzewiesz Nagrania (EMI Music Poland), ujrzy światło dzienne podwójne wydawnictwo – Audio CD DVD, czyli 77 minut muzyki i obrazu ekskluzywne dodatki na DVD w postaci serii odcinków „Chcę zostać pimpem!”, filmu dokumentalnego pt. „Zaraz coś tu wypożyczę” Adama Barwińskiego, przedstawiającego ludzką twarz członków zespołu Łona, Webber & The Pimps oraz Making of z koncertu.

Dodatkowy bonus, każdy kto zamówi album na stronie dwstore.net otrzyma linki do dwóch nieopublikowanych utworów z koncertu.

www.dobrzewiesz.net

facebook.com/lonaiwebber

Polecane

Share This