Lona Lewis – nowy krążek w listopadzie


2009.08.25

opublikował:

Lona Lewis – nowy krążek w listopadzie

Zdobywczyni 4 nominacji do Brit Awards, 3 nominacji do Grammy Awards, mająca na swoim koncie ponad 6 000.000 sprzedanych egzemplarzy debiutanckiego krążka „Spirit”, Leona Lewis szykuje się do wydania nowego albumu.

Płyta „Echo”, nakładem Syco Music i Sony Music Entertainment ukaże się w Polsce 16 listopada 2009 r.

Warto przypomnieć, że wspomniany debiut Lewis, album „Spirit” w ciągu pierwszych 5 tygodni od premiery rozszedł się w samej tylko Wielkiej Brytanii w astronomicznej liczbie ponad miliona kopii. Album podobny sukces odniósł po drugiej stronie Atlantyku. Przebojowy singiel Leony z 2008 roku – „Bleeding Love” – był w czołówce najbardziej popularnych piosenek osiągając #1 list przebojów w wielu krajach świata.

Lewis ma także na koncie sukces, którego zazdrościć mogą jej wszyscy brytyjscy artyści. Jako pierwsza angielska debiutantka w historii listy Billboard Album Top 200 z jej płyta „Spirit” trafiła od razu na sam szczyt listy. Do Lewis należą także angielskie, cyfrowe rekordy. Jej single „A Moment Like This”, „Bleeding Love” oraz „Run”, wszystkie ustanawiały kolejno rekordy w kategorii sprzedawanych najszybciej i w największych ilościach singli cyfrowych na rynku brytyjskim.

Więcej szczegółów o nowym singlu i płycie, już wkrótce…

Polecane

Share This