Lords Of The Underground w Katowicach


2014.01.14

opublikował:

Lords Of The Underground w Katowicach

Lords Of The Underground w pełnym składzie (DoItAll, Mr. Funke oraz DJ Lord Jazz) to kolejni artyści, którzy wystąpią na jednej scenie obok Cali Agents (Rasco i Planet Asia) w Katowicach.

W najbliższych godzinach poznamy trzeciego i ostatniego wykonawcę zza oceanu, który 8 lutego zagra w katowickim Mega Clubie.

Ekipa Lords Of The Underground to chyba jedna z najbardziej bujających grup na scenie hip-hopowej, pochodząca z największego miasta w stanie New Jersey, Newark, zwanego też popularnie Bricks. To tutaj wychowali się też genialni muzycy tacy jak Nick Massi z zespołu Four Seasons, Faith Evans, a ze światka rapowego choćby Redman, The Fugees czy Queen Latifah.

{reklama-hh}

Lords Of The Underground to autorzy rewelacyjnego i znanego „Chief Rocka”. Wydali kilka albumów, ale tak naprawdę najbardziej kojarzeni są z dwóch pierwszych – „Here Come The Lords” oraz „Keepers Of The Funk”. Zespół Lords Of The Underground powstał, kiedy pochodzący z Cleveland DJ Lord Jazz poznał dwóch raperów – Mistera Funke i DoItAll Dupre. To właśnie ta trójka wchodzi w oficjalny skład Lords Of The Underground, ale pisząc o zespole nie można pominąć jeszcze dwóch niezwykle istotnych ksywek – Marley Marla i K-Defa, którzy odpowiadają za całość produkcji „Here Come The Lords”.

Polecane

Share This