„Lowcost” – nowy singiel Dawida Grzelaka


2020.07.16

opublikował:

„Lowcost” – nowy singiel Dawida Grzelaka

fot. mat. pras.

W sieci pojawiło się wideo do premierowego utworu Dawida Grzelaka zatytułowanego „Lowcost”. Piosenka trafiła do sieci niespełna cztery miesiące po premierze epki „Rok od wydarzeń w Londynie”.

„Lowcost” to opowieść o porzuconej przeszłości na rzecz nowej, lepszej codzienności. To jednocześnie próba odnalezienia odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Czy spełniamy się w tym, co robimy? Czy to, do czego doszliśmy sprawia, że jesteśmy szczęśliwi?

Dawid Grzelak to artysta wizualny, reżyser teledysków, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Obserwuje, rejestruje i nazywa zdarzenia oraz emocje, najczęściej z pozycji outsidera. Nie boi się opowiadać o swoich lękach, poszukiwaniu własnej tożsamości i problemach osób queer.

Szerszemu gronu odbiorców znany jest jako fotograf, który na swoim koncie ma między innymi kilkuletnią współpracę z polskimi edycjami magazynu i-D oraz VICE. Odpowiada również za wizualną część twórczości Ralpha Kaminskiego, a wiosną 2020 roku był jego oficjalnym supportem podczas trasy „Młodość”.

W jego autorskim materiale muzycznym, można znaleźć wpływy dream popu, trip hopu i pulsującej elektroniki. Jego debiutancka epka powstała we współpracy z duetem Kacperczyk oraz Andrzejem Izdebskim.

Polecane


Share This