Łozo, Kora, Adam Sztaba i Zapendowska w „Must Be The Music”


2011.02.03

opublikował:

Łozo, Kora, Adam Sztaba i Zapendowska w „Must Be The Music”

Specjalistka od emisji głosu, znana już z różnych edycji telewizyjnych konkursów będzie – jedną z czterech osób, które zasiądą w jury polsatowskiego „Must Be The Music”. Naszym zdaniem to dobrze wróży programowi.

Wcześniej anonsowano udział Adama Sztaby w jury „Must Be The Music”. Dziś na konferencji prasowej organizatorzy programu ogłosili ostatnie dwa nazwiska. Skład jury uzupełnią Łozo i Kora.

Zaproszenie do składu jury dwóch zawodowych muzyków, z kompletnie różnych światów to strzał w przysłowiową 10. O ile Łozo mający świeżo w pamięci swój udział w Idolu przyciągnie tabuny fanek, reprezentantek „młodego pokolenia” to funkcja Kory będzie o wiele poważniejsza. To na jej barkach spoczywać będzie przekazanie gigantycznego doświadczenia zebranego przez lata obecności w krajowym biznesie muzycznym.

To, czym wyróżniać się będzie program „Must Be The Music. Tylko muzyka” to fakt, iż uczestnicy będą zarabiać „na muzyce” już w jego trakcie. Po każdym odcinku słuchacze na specjalnym profilu Facebook będą decydować o podziale kasy (co tydzień 10 000 zł) między poszczególnych wykonawców.

W programie „Must Be The Music. Tylko muzyka” uzdolnieni muzycznie ludzie, którzy śpiewają lub grają na czymkolwiek, rywalizować będą o nagrodę główną – 100 tys. zł. Show emitowany będzie od marca br. w soboty o 20.00. Jego gospodarzem będą Paulina Sykut i Maciej Rock, a za produkcję wykonawczą odpowiada firma Intergalactic.

Polecane

Share This