LP ogłasza wydanie nowego singla, zmianę daty premiery albumu, oraz światową trasę koncertową


2021.09.20

opublikował:

LP ogłasza wydanie nowego singla, zmianę daty premiery albumu, oraz światową trasę koncertową

Piąty singiel z nadchodzącej płyty artystki ujrzy światło dzienne już 8 października. Premiera albumu “Churches”, która pierwotnie miała odbyć się w następnym miesiącu, została natomiast przeniesiona na 3 grudnia. Daty koncertów światowej trasy przedstawiamy poniżej.

LP tak opisuje powstawanie najnowszego singla:

– Angels to utwór, który gdzieś tam zawsze chodził mi po głowie. W momencie, kiedy to wszystko poukładało się w całość, poczułam, że przepełnia mnie miłość. Kto wie- może napisały to same anioły? Jakkolwiek by nie było, śpiewanie tej piosenki jest czymś niesamowitym. Mam nadzieję, że Wy też to poczujecie.

Utwór został wyprodukowany przez Nate Campany (Tove Lo, K.Flay, Christina Aguillera) i Kyle Shearer (Becky G, Tove Lo, Carly Rae Jepsen), znani jako Valley Girl, wraz z producentem wykonawczym albumu, którym jest Mike Del Rio (Kylie Minogue, X Ambassadors, Skylar Grey).

Swoją trasę po Europie obejmującą 30 koncertów, LP rozpocznie 21 stycznia 2022 r. w O2 Academy w Leeds (Anglia), a zakończy 13 marca w Paryżu w Salle Pleyel. Podczas tej trasy, artystka zagra 3 koncerty w Polsce – w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku! LP zawita także do Crocus City Hall w Moskwie, gdzie nagrała swój album Live in Moscow przed ponad 6-tysięczną publicznością. Miesiąc później – 14 kwietnia zagra w Portland pierwszy koncert w ramach trasy po Ameryce, która obejmuje 29 występów.

Zanim to wszystko jednak nastąpi, jeszcze w 2021 roku artystka wystąpi kilkukrotnie w Europie. A koncerty, które odbędą się 30 września w Londynie, czy 4 października w Paryżu będą transmitowane na żywo na Veeps.com

Tagi


Polecane

Share This