„Lubomski w Trójce Again” trafi do szerokiej dystrybucji


2014.02.11

opublikował:

„Lubomski w Trójce Again” trafi do szerokiej dystrybucji

Złożony z płyty CD oraz DVD album „Lubomski w Trójce Again” ukazał się w maju ubiegłego roku. Dotychczas wydawnictwo było dostępne wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej artysty, ale teraz trafi do szerokiej dystrybucji. Dzięki wytwórni Mystic Production „Lubomski w Trójce Again” już 14 lutego pojawi się na półkach sklepów.

Mariusz Lubomski mówi o powstaniu płyty: Miałem szczęście spotkać na swojej drodze muzyków, z którymi wspólnie, z czasem, nadaliśmy mojej muzyce w moim mniemaniu idealny kształt. Maestria przy jednoczesnej prostocie wykonania, swoboda w interpretacji, powietrze… Jeszcze nigdy tak dobrze nie rozumiałem się z muzykami. Chciałem uchronić te chwile przed zapomnieniem i nagrałem podwójny album CD oraz DVD.

Na płycie można usłyszeć Michała Bryndala, Roberta Cichego, Tomasza Grzegorskiego, Jana Smoczyńskiego, Wojciecha Pulcyna oraz, występujących gościnnie, Michała Rybkę i Bartka Staszkiewicza. Z każdym zagrałem wiele koncertów. Głównym powodem wydania albumu było niepowtarzalne doświadczenie współpracy z nimi. Po prostu chciałem utrwalić te nowe, chyba lepsze, brzmienie utworów i te ulotne emocje, które pojawiają się na koncercie, by po jakimś czasie w końcu zniknąć – mówi Lubomski.

Koncert „Lubomski w Trójce Again” został zarejestrowany 27 listopada 2012r. w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Zgodnie z umieszczonym w tytule „Again”, nie jest to pierwsze wydawnictwo artysty związane z radiową Trójką. Przypominamy właśnie to pierwsze, wydane w 1999 roku.

Polecane

Share This