„Ludzie cię zweryfikują w kryminale” – Pomidor odpowiada na nagranie Żuroma


2020.07.07

opublikował:

„Ludzie cię zweryfikują w kryminale” – Pomidor odpowiada na nagranie Żuroma

fot. P. Tarasewicz

We wtorek na kanale Pomówieni TV pojawiło się długo zapowiadane nagranie Żuroma „wyjaśniające Popka i Pomidora”. Udostępniony film tak naprawę nic nie wyjaśnia – jest to chaotyczne nagranie, w którym Żurom odpowiada na pytania widzów, publikuje fragmenty rozmów z Pomidorem, oświadczenia Popka i Pomidota itp.. Widzowie wytykają Andrzejowi Żuromskiemu, że brakuje konkretów i wątpią w wiarygodność filmu, zauważając, że wypowiedzi Pomidora są wyrwane z kontekstu.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Pomidor wystawiłeś swoich koleżków, bo byłeś wściekły na Popka, bo Popek miał dostać bęcki”

Pomidor nie mógł pozostawić ponad 30-minutowego nagrania Żuroma bez odpowiedzi. Na jego kanale pojawiło się nagranie, w którym oprócz członka Firmy występuje znajomy „git”.

Nie myśl sobie, że ci to ujdzie na sucho. Sprułeś się do mnie, ludzie cię zweryfikują w kryminale. Za mną jest dużo osób z Polski – powiedział Pomidor.

Po krótkiej wypowiedzi rapera wypowiedział się kolega Pomidora. Wytknął Żuromowi, że miesza się w nieswoje sprawy i robi wokół tej afery niepotrzebny medialny szum. Wytknął mu także, że nie robił afery kiedy świadek koronny oskarżał Szpilkę oraz rzuca oskarżeniami wyssanymi z palca.

To było ostatnie nagranie z tej waszej aferki koperkowej – dodał na koniec Pomidor.

SPRAWDŹ TAKŻE: PRO8L3M i Taco Hemingway przygotowują wspólny projekt?

Tymczasem w poniedziałek na kanale Pomidora pojawił się klip do numeru „Wiedzieli”, w którym raper odnosi się m.in. do sytuacji z Żuromem. Bit wyprodukował Atomic Music.

Polecane


Share This