„Ludzie udawali martwych, byli przerażeni” – Jesse Hughes drżącym głosem opowiada o tragedii w Paryżu


2015.11.24

opublikował:

„Ludzie udawali martwych, byli przerażeni” – Jesse Hughes drżącym głosem opowiada o tragedii w Paryżu

W najbliższych dniach w sieci pojawi się wywiad, którego Jesse Hughes i Josh Homme udzielili Shane`owi Smithowi, założycielowi magazynu Vice i witryny Vice.com. Będzie to pierwsze publiczne wystąpienie Hughesa po paryskiej tragedii, do której doszło 13 listopada. W trakcie koncertu dowodzonej przez niego grupy Eagles Of Death Metal w paryskim Bataclan do klubu wkroczyli terroryści, którzy zastrzelili kilkadziesiąt osób. Łączna liczba ofiar w paryskim zamachu wyniosła 129 osób.

W sieci pojawiła się zapowiedź wywiadu, w której Jesse Hughes drżącym głosem opowiada o paryskiej tragedii: Kilka osób schroniło się w naszej garderobie, ale terroryści znaleźli ich i zabili każdego oprócz dzieciaka, który ukrył się pod moją kurtką. Ludzie udawali martwych, byli przerażeni. Głównym powodem, dla którego zginęło tak wiele osób, był fakt, że ludzie nie chcieli uciekać sami, nie chcieli opuszczać swoich przyjaciół.

W paryskim zamachu zginęła osoba prowadząca zespołowe stoisko z gadżetami oraz trójka pracowników francuskiego oddziału wytwórni Universal. Muzycy poinformowali, że zawieszają koncerty do odwołania.

Josh Homme, na co dzień lider Queens Of The Stone Age, jest studyjnym kompanem Hughesa, jednak nie występuje z Eagles Of Death Metal na scenie.

Polecane

Share This