Łukasz Maron i Szatt o singlu „Ulatuje” Olgi Polikowskiej

Sprawdźcie, co o debiutancki singlu wokalistki mówią producenci utworu.


2018.07.26

opublikował:

Łukasz Maron i Szatt o singlu „Ulatuje” Olgi Polikowskiej

Szukacie hitu na lato 2018? Koniecznie posłuchajcie kawałka „Ulatuje” Olgi Polikowskiej. Producenci Łukasz Maron oraz Szatt  wspólnie z artystką pracowali przy jej debiutanckim singlu. Sprawdźcie, co mówią o kawałku „Ulatuje”. 

Gdy usłyszałem „Ulatuje” od razu wiedziałem, że połączenie wokalu Olgi ze stylistyką retro, to jest to! Olga też tak to widziała, więc zabraliśmy się do działania. Naszą koncepcję dopełnił Patryk Walczak swoimi uwagami na temat aranży. Do pracy nad singlem dołączył także Szatt. Wspólnie stworzyliśmy kawałek z charakterystycznym elektronicznym brzmieniem, który mamy nadzieję, że Was też porywaŁukasz Maron 

“Ulatuje” to lato 2018. Praca z tym numerem to niuanse, o które miałem przyjemność zadbać. Moim zadaniem było jedynie wyciągnąć z niego to, co najlepsze. A tak poza tym – najlepsze piosenki leżą jeszcze w szufladzie Olgi. Czekajcie na więcej. Ja już słyszałem! – Szatt 

Singiel „Ulatuje” zapowiada debiutancką EP-kę artystki, która ukaże się nakładem Fonobo Label. Teledysk, który możecie sprawdzić poniżej, znajduje się na kanale OlgaPolikowskaVEVO. Sprawdźcie także fanpage wokalistki.

“Jak zaczęłam myśleć nad swoim projektem solowym to bardzo jasno wytyczyłam sobie drogę”

Artystka była gościem Artura Rawicza. Olga Polikowska opowiedziała o wykształceniu muzycznym, inspiracjach, różnorodności swoich piosenek, a także składzie, który pracował nad jej utworami. Poruszyła także temat muzyki pop, Bonobo i The Dumplings.

Jak zaczęłam myśleć nad swoim projektem solowym to bardzo jasno wytyczyłam sobie drogę. Bardzo długo szukałam producenta, który będzie mógł nadać całości sens i brzmienie które mnie satysfakcjonuje. Nie idę na kompromis i było mi ciężko znaleźć kogoś, kto zrozumie i poczuje to w podobny sposób – powiedziała Olga Polikowska.

Cała rozmowa do sprawdzenia jest tutaj.

ZapiszZapisz

Polecane