Mabel nagrała z Clean Bandit


2020.08.22

opublikował:

Mabel nagrała z Clean Bandit

Zdobywcy Grammy, popowi mistrzowie – Clean Bandit oraz laureatka BRIT – Mabel zaprezentowali swój nowy, nowy singiel „Tick Tock” feat. 24Goldn. To pierwsze oficjalne wydawnictwo Clean Bandit od 2018 roku i ekscytujący, nowy rozdział w karierze tria.

Napisany przez Clean Bandit, Mabel i Kamille (Clean BanditSolo„, MabelDon’t Call Me Up„) utwór wyprodukowany został przez Grace i Jacka z Clean Bandit z pomocą Marka Ralpha (Years & Years, Sigala). Łącząc siły z wieloletnią przyjaciółką Mabel oraz mieszkającym w Los Angeles raperem 24kGoldn, Clean Bandit skorzystali ze sprawdzonej popowej formuły, by stworzyć coś zaraźliwego i bardzo w swoim stylu.

Odwołując się do tematu piosenki, czyli „obsesji”, w abstrakcyjnym teledysku Clean Bandit pokazują kolejne pomieszczenia, w których znajdują się ulubione rzeczy poszczególnych członków zespołu.

Przez ostatnie miesiące, w przerwach między nagraniami, Clean Bandit korzystali z dostępnych platform, by łączyć się z fanami, a także pomagać zbierać fundusze na walkę z Covid-19 oraz skutkami pandemii. Na ich kanale YouTube co tydzień można było uczestniczyć w Domówce. Ponadto, zespół we współpracy z rozmaitymi organizacjami charytatywnymi brał udział w ekskluzywnych występach, w tym w wirtualnym festiwalu, który Clean Bandit zorganizowali razem z Global Citizen, by zwrócić uwagę na problem głodu na świecie. Transmitowany przez 12 godzin koncertowy maraton przygotowano z udziałem ulubionych artystów Clean Bandit, na przykład z Seanem Paulem, z którym wcześniej współpracowali przy „Rockabye„.

Inne przedsięwzięcia zespołu, to występy dla Hospitality for Heroes / International Nurses Day oraz przygotowanie nowej wersji „Symphony” na rzecz Comic Relief z pomocą brytyjskich chórów oraz takich gwiazd jak Zara Larsson (która zaśpiewała w oryginalnej piosence), Emeli Sande, Mahalii oraz Toma Grennana.

Źródło: Warner Music Polska / You Tube

Polecane


Share This