Mac Miller – „Inertia” – nowy kawałek i klip


2018.08.02

opublikował:

Mac Miller – „Inertia” – nowy kawałek i klip

foto: mat. pras.

Znakomity początek sierpnia dla fanów Maca Millera. Jutro ukaże się nowa płyta rapera zatytułowana „Swimming”. Tymczasem już teraz w sieci pojawił się numer „Inertia”, któremu towarzyszy minimalistyczny teledysk pozwalający podejrzeć rapera w studiu nagraniowym.

Poprzednim singlem promującym materiał było “What’s the Use”. Wcześniej Mac Miller udostępnił także utwór „Self Care”.

Wiosną Miller opublikował trzy utwory – “Programs”, “Buttons” i “Small Worlds”. Dziś wiemy już, że były to jedynie luźne single i żaden z nich nie trafi na “Swimming”.

 

Mac Miller „toksyczny” dla Ariany Grande

Rozstanie Ariany Grande i Maca Millera było jedną z największych tegorocznych niespodzianek w show-biznesie. Artyści wprawdzie starają się mówić o sobie dobrze w mediach, ale jeden raz zrobili wyjątek.

Niedługo po rozstaniu Miller spowodował wypadek, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Raper porzucił pojazd i zbiegł z miejsca zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało, poniewaćżraper rozbił się na słupie. Komentując później swoje zachowanie, Miller zarzucił Arianie, że to właśnie ona odpowiada za jego problemy.

Artystka odpowiedziała na zarzuty publikując na Twitterze oświadczenie, w którym nazwała swój związek z raperem “toksycznym”. – Opiekowałam się nim i starałam wspierać w byciu trzeźwym przez lata (i zawsze będę), ale zawstydzanie/obwinianie kobiety za niezdolność mężczyzny do utrzymywania się w ryzach jest bardzo poważnym problemem. Proszę, przestań to robić – napisała Ariana, dodając jednocześnie, że życzy kobiecie, która zajmie jej miejsce u boku Maca Millera, by miała więcej szczęścia.

Polecane

Share This