Machine Gun Kelly pokazuje backstage SNL


2021.02.02

opublikował:

Machine Gun Kelly pokazuje backstage SNL

Machine Gun Kelly wystąpił 30 stycznia w amerykańskim programie komediowym Saturday Night Show. Był on pierwszym muzycznym gościem programu w tym roku. Podczas swojego występu zagrał kilka utworów ze swojego ostatniego albumu zatytułowanego „Ticket To My Downfall”. Machine Gun Kelly od dawna chciał wystąpić w programie Jimmy’ego Fallona i cały czas przeżywa swój występ. Na swoim Instagramie podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami oraz nagraniami z backstage’u show oraz przechadzki po Nowym Yorku z Megan Fox.

Cały czas wspominam swój występ w sobotnim show – napisał MGK pod postem.

SPRAWDŹ TAKŻE: Machine Gun Kelly spadł ze sceny podczas nagrania SNL

Colson Baker, bo tak naprawdę nazywa się Machine Gun Kelly, rozpoczął ten rok w nowej roli – reżysera. W sieci można oglądać zrealizowany przez rapera film „Downfalls High”, w którym pojawia się m.in. znana z serialu „Euforia” Sydney Sweeney. Film zanotował imponujący wynik w premierowy weekend. Machine Gun Kelly pełni nie tylko rolę reżysera, ale i narratora, wspólnie z Travisem Barkerem. W 49-minutowym „Downfalls High” możemy oglądać Sydney Sweeney, Chase’a Hudsona (Lil Huddy) oraz gości muzycznych: blackbeara, Ianna Diora oraz Trippie Redda.

Kilka dni temu świat obiegła także informacja o rzekomych zaręczynach MGK oraz Megan Fox. Wszystko za sprawą fanów, którzy na jednym ze zdjęć pary dopatrzyli się sporych rozmiarów pierścionka. Wielu z nich uważało, że jest to prezent na swoim Instagramie. Na story wrzuciła zdjęcie lewej dłoni, na którym pokazuje pierścionek. Nie jest to jednak ten zaręczynowy, który miała otrzymać w trakcie oświadczyn. Na jej palcu widzimy srebrny pierścionek z napisem „F*ck you”. Tym samym aktorka w bardzo prosty sposób rozwiała wszelkie plotki na temat swoich domniemanych zaręczyn.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This