Machine Gun Kelly poprosił Megan Fox o rękę. Aktorka pokazała film z zaręczyn


2022.01.13

opublikował:

Machine Gun Kelly poprosił Megan Fox o rękę. Aktorka pokazała film z zaręczyn

Zarówno Machine Gun Kelly jak i Megan Fox ogłosili na swoich social mediach, że są zaręczeni. Raper napisał, że porosił Megan o rękę, pod tym samym drzewem, pod którym się w sobie zakochali. Przyznał także, że pierścionek, który wręczył swojej wybrance zaprojektował wraz ze znanym jubilerem Stephenem Websterem.

Webster powiedział Vogue, że uderzył go romantyzm Bakera.

– Chciał czegoś całkowicie oryginalnego i znaczącego zarówno dla Megan, jak i dla niego. Podzielił się ze mną dużą ilością wiedzy w niemal lirycznej formie. Użyłem tego do stworzenia dwóch pierścieni, które stają się jednym. To prawdopodobnie najbardziej romantyczna historia, z którą musiałem pracować – stwierdził jubiler.

Colson stworzył pierścionek dla Megan z dwóch kamieni – szmaragdu, który ma być kamieniem urodzenia aktorki i diamentu, który jest kamieniem urodzenia rapera.

Megan w opisie filmu, w którym widzimy jak MGK prosi ją o rękę, napisała:

– W lipcu 2020 r. siedzieliśmy pod tym figowcem poprosiliśmy o magię. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tak krótkim, szaleńczym okresie czasu. Nieświadomi pracy i wyrzeczeń, jakich wymagałby od nas związek, ale odurzeni miłością. I karmą. W jakiś sposób półtora roku później, przechodząc razem przez piekło i śmiejąc się więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałam, poprosił mnie o rękę. I tak jak w każdym życiu przed tym i jak w każdym, które nastąpi po nim, powiedziałem tak. …a potem piliśmy swoją nawzajem krew.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Polecane

Share This