Machine Gun Kelly śpiewa o przyjaciółce swojej eks

Machine Gun Kelly i blackbear we wspólnym kawałku „my ex’s best friend”


2020.08.11

opublikował:

Machine Gun Kelly śpiewa o przyjaciółce swojej eks

FOTO: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przypominamy, że 21 sierpnia ukaże się nowy album blackbeareverything means nothing”, a miesiąc później, 25 września, rockowy album Machine Gun Kelly’ego zatytułowany „Tickets to My Downfall”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Były mąż pięknie trolluje nową dziewczynę Machine Gun Kelly’ego

Zaledwie dwa dni po premierze „concert for aliens”, Machine Gun Kelly udostępnił kolejny nowy numer – wypełniony gitarami „my ex’s best friend”, w którym gościnnie pojawia się wokalista, kompozytor i producent blackbear. Artyści śpiewają o bliskich relacjach z najlepszymi przyjaciółkami swoich eks. Wbrew pozorom, nie są to jednak smutne historie – MGK opowiada, że dzięki nowej relacji mógł na nowo odkryć miłość. Kawałek jest kolejną zapowiedzią piątego albumu artysty, „Tickets to My Downfall”, którego produkcją zajął się Travis Barker.

Machine Gun Kelly niedawno zaprezentował klip do singla „Bloody Valentine”, w którym występuje jego obecna partnera, Megan Fox. Teledysk ma już ponad 29 mln wyświetleń, a sam kawałek przekroczył 100 mln streamów na całym świecie.

MGK to nie tylko muzyk, ale i aktor – już 14 sierpnia zobaczymy go w nowym filmie NetflixaPower” u boku takich gwiazd jak Jamie Foxx i Joseph Gordon-Levitt.
Na dorobek Machine Gun Kelly’ego składa się sześć kawałków z Billboard Hot 100, w tym dwa single w top 40 („Bad Things” ft. Camilla Cabello na 4. miejscu i „Rap Devil” na 13. pozycji). Kelly może pochwalić się także obecnością w pierwszej dziesiątce Billboard 200 każdego z dotychczas wydanych albumów.

Polecane