Machine Gun Kelly w niespodziewanej kooperacji z Bring Me The Horizon


2022.03.18

opublikował:

Machine Gun Kelly w niespodziewanej kooperacji z Bring Me The Horizon

fot. mat. pras.

Machine Gun Kelly zbliża się do premiery swojego szóstego studyjnego albumu. Płyta „mainstream sellout” ukaże się 25 marca. Gwiazdor właśnie ujawnił szczegóły wydawnictwa, łącznie z listą gości. W sieci pojawił się także nowy singiel „maybe” nagrany wspólnie z Bring Me The Horizon.

Prezentacja odbyła się oczywiście w typowym dla MGK stylu. Podczas imprezy w klubie Delilah w Hollywood każdy z 16 tytułów piosenek z nowego krążka został zaprezentowany na przygotowanej specjalnie na tę okoliczność koszuli Dolce & Gabbana. Tymczasem fani muzyka mogli poznać listę gości poprzez platformę Spotify. Tym samym wiadomo już, że w nagraniach „mainstream sellout” udział wzięli Gunna, Young Thug, Bring Me the Horizon, blackbear i iann dior.

Machine Gun Kelly skutecznie podgrzewa atmosferę przed premierą swojego nadchodzącego dzieła. Wcześniej zaprezentował utwory stworzone we współpracy z Willow oraz Lil Wayne’em, czyli odpowiednio „emo girl” i „ay!”. Pierwszy z numerów ma już ponad 40 milionów streamów i znajduje się w top 25 listy Alternative Airplay notowania Billboardu. Z kolei „ay!” z udziałem legendy rapu, Lil Wayne’a, przekroczył próg 11 milionów odsłuchów w pierwszym tygodniu od premiery.

W marcu Machine Gun Kelly opublikował epkę „lockdown sessions”, na którą trafiły trzy uwielbiane przez fanów viralowe przeboje. Przy okazji Amerykanin zaprezentował też klip do piosenki „roll the windows up,” (wcześniej wydanej pod tytułem „smoke and drive”), w którym wystąpił perkusista MGK, Rook.

Lista utworów „mainstream sellout”:
1. born with horns
2. god save me
3. maybe feat. Bring Me The Horizon
4. drug dealer feat. Lil Wayne
5. wall of fame (Interlude)
6. mainstream sellout
7. make up sex feat. blackbear
8. emo girl feat. WILLOW
9. 5150
10. paper cuts (album version)
11. WW4
12. ay! feat. Lil Wayne
13. fake love don’t last feat. iann dior
14. die in california feat. Gunna & Young Thug
15. sid & nancy
16. twin flame

Polecane

Share This