Machine Gun Kelly wystąpił w filmie u boku Megan Fox. Zobaczcie klip do promującego go singla


2022.11.24

opublikował:

Machine Gun Kelly wystąpił w filmie u boku Megan Fox. Zobaczcie klip do promującego go singla

fot. mat. pras.

Machine Gun Kelly i Naomi Wild prezentują nowy singiel i teledysk „Taurus” z filmu o tym samym tytule. Możemy w nim zobaczyć Machine Gun Kelly’ego w roli głównej pod jego prawdziwym nazwiskiem (Colson Baker). Artysta gra wschodzącą gwiazdora muzyki, który boryka się z dużymi problemami, bez końca szukając inspiracji do nagrania następnej piosenki.

„Taurus” został napisany i wyreżyserowany przez Tima Suttona („Donnybrook”, „Dark Night”) z udziałem Colsona Bakera („Brud”, „Miłego żalu”), Maddie Hasson („Wcielenie”, „W skórach demona”), Demetriusa „Lil Meech” Flenory („Black Mafia Family”), Ruby Rose, Scoota McNairy („Operacja Argo”, „Halt and Catch Fire”), Lil Tjay i Naomi Wild.

„Taurus” zdobył uznanie krytyków, a Colson Baker otrzymał po drodze kilka nagród, w tym Spotlight Award na Festiwalu Filmowym w Newport Beach, Discovery Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Diego oraz Spotlight Award na Festiwalu Filmowym SCAD w Savannah. David Ehrlic z IndieWire podsumował występ MGK: „Nigdy nie był bardziej hipnotyzujący”.

W zeszłym tygodniu MGK otrzymał pierwszą w karierze nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album rockowy. „Mainstream Sellout” – zawierający single „Maybe” z Bring Me The Horizon i „Emo Girl” z Willow Smith – wspiął się na 1. miejsce listy Billboard 200, stając się jego drugim z rzędu liderem list przebojów po „Tickets to My Downfall” (2020). MGK był także jednym z muzyków, którzy ogłaszali nominacje do Grammy podczas globalnej transmisji na żywo. Niedawno artysta został wymieniony na liście Time100 Next, honorującej liderów z całego świata, którzy mają ogromny wpływ na następne pokolenie.

W ostatni weekend MGK zdobył nagrodę AMA dla Ulubionego artysty rockowego. Nie tylko jego fioletowy, spiczasty garnitur od Dolce & Gabbana trafił na pierwsze strony gazet – prawdziwą wisienką na torcie okazało się poruszające przemówienie na temat jego miejsca w świecie rocka: – Jest trochę osób w rockowej społeczności, które nazywają mnie turystą, ale nie mają racji. Jestem rocketmanem – oznajmił z dumą.

Polecane

Share This