Machine Gun Kelly znów rapuje i w nowym singlu łączy siły z gwiazdą YouTube’a


2021.03.20

opublikował:

Machine Gun Kelly znów rapuje i w nowym singlu łączy siły z gwiazdą YouTube’a

fot. kadr z wideo

Po tym jak poppunkowy album „Tickets To My Downfall” okazał się największym komercyjnym sukcesem w karierze Machine Gun Kelly’ego, część fanów obawiała się, że raper na dobre porzuci rapowanie. Jeśli byliście w tej grupie – nie musicie się martwić, w nowym singlu „Daywalker” usłyszycie wściekle nawijającego rapera. „Daywalker” to owoc współpracy artysty z gwiazdą YouTube’a Corpse’em. Twórca nie pojawia się w teledysku, za to jego miejsce zajęła inna gwiazda platformy Google – Valkyrae.

Mówiąc niedawno o swoich planach na przyszłość MGK wyznał, że chce nieustannie odkrywać nowe lądy i łamać konwencje, wkurzając w ten sposób ludzi. Jako przykład artysty, który stale polaryzuje publiczność Colson podaje Kanyego Westa.

– Wszyscy mamy takie chwile, kiedy siedzimy przy stole i rozmawiamy o nim. „Nie podobało mi się to” albo „kochałem to”, albo „dlaczego on to robi”? Ale powiem ci coś – wciąż o nim mówimy i wiemy, że to dlatego, że jest wielki – wyjaśnia Machine Gun Kelly.

„Daywalker” to pierwszy singiel MGK w 2021. Póki co brak informacji na temat tego, czy artysta zapowiada nim swój kolejny projekt, czy też może jest to jedynie luźny kawałek.

Sprawdź także: Sobota szydzi z odpowiedzi Jongmena i zapowiada nowy diss

Polecane

Share This