Macklemore dedykuje utwór Demi Lovato


2018.07.26

opublikował:

Macklemore dedykuje utwór Demi Lovato

Demi Lovato trafiła do szpitala w Los Angeles, ponieważ najprawdopodobniej przedawkowała heroinę. Według słów rzecznika prasowego Departamentu Policji, funkcjonariusze nie zamierzają wszczynać śledztwa w tej sprawie.

Wsparcia artystce udzieliło wiele gwiazd, min. Questlove, Cardi B i Wale. Na Twitterze, Instagramie i Facebooku pojawiło się wiele komentarzy w tej sprawie. Zupełnie inaczej postanowił zareagować Macklemore, który zadedykował Demi utwór „Otherside”.

Podczas występu w Seattle raper powiedział, że dedukuje „Otherside” dla Demi Lovato, ponieważ ten utwór pomógł mu wrócić do zdrowia i pokonać walkę z nałogiem, z którym Macklemore walczył kilka lat temu. – Chcę tylko pomodlić się za ciebie. Moje myśli i miłość idą do Demi Lovato. Słyszałem co się stało. Kiedy mamy ten sam problem z uzależnieniem jesteś moją siostrą i pomogę ci wyjść z tego. Wiem jak to jest i wiem jak to zostawić – powiedział artysta.

Wokalistka wróciła do nałogu po sześciu latach

W czerwcu Demi Lovato opublikowała emocjonalny singiel “Sober” (tłum. “Trzeźwa”), w którym przyznała, że kilka miesięcy temu wróciła do nałogu po kilkuletniej trzeźwości. “Mamo, tak mi przykro, nie jestem już trzeźwa / Tato, wybacz mi drinki rozlane na podłodze” – śpiewała w refrenie Demi. Artystka deklarowała w tekście, że nie zamierzała wracać do nałogu i że szuka pomocy, by móc znów go pokonać.

Demi pozostawała trzeźwa przez sześć lat. 15. marca artystka podzieliła się dobrymi wieściami z fanami na Instagramie. Następnego dnia podczas koncertu w Barclays Center w Nowym Jorku wokalistka wygłosiła motywacyjne przemówienie, w którym mówiła o swoim uzależnieniu. – Sześć lat temu piłam wódkę ze Sprite’em, porzucając samochód o 9. rano. Pamiętam, że myślałam: “To już nie jest słodkie, to już nie jest fajne. Jestem jak mój tata”. Spojrzałam więc na swoje życie i powiedziałam: “Coś musi się zmienić, muszę wytrzeźwieć. I tak zrobiłam – wspominała Lovato. 25-letnia artystka opowiedziała o swoim uzależnieniu także w opublikowanym na YouTube dokumencie “Simply Complicated”.

Polecane

Share This