Macklemore przyjedzie do Polski


2017.10.09

opublikował:

Macklemore przyjedzie do Polski

foto: mat. pras.

Macklemore wraca do Polski, by promować wydany pod koniec września album „Gemini” (tutaj znajdziesz recenzję autorstwa Artura Szklarczyka). 26 kwietnia raper wystąpi w warszawskiej hali Torwar. Bilety trafią do sprzedaży 13 października, wtedy poznamy ich ceny.

„Gemini” to pierwsza od kilkunastu lat solowa płyta amerykańskiego muzyka, występującego przez ostatnie lata w duecie z Ryanem Lewisem Krążek promuje m.in. singiel „Glorious” z udziałem Skylar Grey. W klipie pojawia się stuletnia babcia Macklemore’a, a wideo w ciągu trzech miesięcy zdobyło niemal 60 milionów odsłon na YouTube. Na krążku „Gemini” oprócz Skylar Grey pojawiają się tacy artyści jak m.in. Kesha, Lil Yachty czy Abir.

Zawsze staram się dobierać szeroką paletę dźwięków, warstw, nastrojów. Pracując nad tym albumem, byłem mentalnie we właściwym miejscu, przez większość czasu. Jeżeli jestem w dobrym nastroju, szczęśliwy, na pewno znajduje to odbicie w moich piosenkach – mówi Macklemore o płycie. Poprzednie solowe dzieło 34-letniego Macklemore’a, to „The Language Of My World” z 2005 roku. Siedem lat później ukazała się wspólna płyta wokalisty z Ryanem Lewisem „The Heist”, z której pochodzą przeboje „Thrift Shop” (diamentowy singel w USA), „Can’t Hold Us” (sześciokrotna platyna w USA) oraz „Same Love” (potrójna platyna w USA). W duecie z Ryanem Lewisem Macklemore doczekał się dwóch singli z rzędu na szczycie listy „Billboardu” oraz czterech nagród Grammy.

Koncert będzie trzecią wizytą artysty w Polsce. W 2013 wspólnie z Ryanem Lewisem wystąpił na Torwarze, w 2013 duet zaprezentował się w łódzkiej Atlas Arenie.

Polecane

Share This