Mad-Hop vol.6 pobierz za free


2013.03.20

opublikował:

Mad-Hop vol.6 pobierz za free

Na albumie usłyszymy muzyczne talenty z całego świata – zarówno artystów od lat współpracujących z wytwórnią, takich jak Pixelord, Karaoke Tundra czy en2ak, jak i świeżą krew z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Mad-Hop vol.6 to solidna dawka elektroniki, trapu, hip-hopu, wonky beats i dubstepu wraz z całym wachlarzem eksperymentalnych, szalonych brzmień, a producenci stawiający na oryginalność i świeżość są gwarancją prawdziwej muzycznej uczty.

Wśród artystów obecnych na Mad-Hop vol.6 znaleźli się m.in.:

– Sun Glitters- mistrz ciepłych melodii, którego inspirują tacy artyści jak Burial, Slowdive czy Gold Panda. Jest autorem niezwykle klimatycznych produkcji, łączących dubstep, wonky, chillwave, shoegaze, dreampop.

– Koloah – z Ukrainy jego bass przemawia sam za siebie, sprawdźcie jego produkcje na Hyperboloid Records.

– Ben Mono – pochodzi z Monachium. Multiinstrumentalista, dj i producent przywiązany do wytwórni Compost Records. Na swoim koncie ma dwa albumy „Dual” oraz „Hit The Bit”. Pierwszy projekt spowodował zainteresowanie Landslide czy Dharma One, co zaowocowało licznymi remixami. Na drugiej produkcji występuje między innymi Capitol A. Krążek ma jedyny w swoim rodzaju styl nazwany przez samego artystę Bit-Hop.

Do pobrania za free (lub własna wycena): http://mad-hop.bandcamp.com/

{mass}

Polecane

Share This