Made in Poland przed Killing Joke w Warszawie…


2010.02.07

opublikował:

Made in Poland przed Killing Joke w Warszawie…

Przypomnijmy że Killing Joke w ramach „30th ANNIVERSARY TOUR” dwukrotnie zagra w Polsce. Zespół wystąpi 27 kwietnia w katowickim Mega Clubie, a dzień później w warszawskim Palladium. Jak dowiaduje się serwis CGM.pl supportem przed warszawskim koncertem będzie zasłużona polska zimnofalowa grupa – Made in Poland (na zdjęciu Artur Hajdasz).

W Katowicach jubilatom towarzyszyć będzie inna, zasłużona formacja. W tej chwili trwają jeszcze rozmowy między zainteresowanymi stronami i na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze chwilkę poczekać. Nie chcąc zapeszyć – trzymamy kciuki i język za zębami. Jutro do muzycznych redakcji ma dotrzeć oficjalna informacja o supportach – może w niej znajdziemy odpowiedź na to pytanie?

Bilety na oba koncerty można już nabywać za pośrednictwem www.ticketonline.pl oraz w sieci EMPiK

Zespół Kiling Joke w tej chwili, w oryginalnym składzie, pracuje nad nowym albumem. Poznaliśmy już kilka szczegółów dotyczących tego wydawnictwa. Album będzie nosił nazwę „Feast Of Fools” i ukaże się w kwietniu.

Ma być powrotem do tradycyjnego mocnego metalowego brzemienia przesiąkniętego nowoczesnymi rytmami jak hard rave, dance punk i industrialny jazz.

Polecane

Share This