Madonna dziś na Bemowie


2009.08.15

opublikował:

Madonna dziś na Bemowie

Media w Polsce ogarnęła prawdziwa gorączka. Nawet poważne dzienniki raportują o której wylądowała na Okęciu (wczoraj o 17.30), którędy wyjechała z lotniska (tzw. wojskowy wyjazd) i gdzie będzie nocować (InterContinental przy ul. E Plater).

W podkrakowskich Balicach około 13.00 wylądował prywatny samolot z Pragi. Tłum dziennikarzy i fotoreporterów nie doczekał się tam jednak Madonny. Wszyscy dowiedzieliśmy się, że przyleciał jedynie manager artystki – Guy O`Seary, który odwiedził obóz w Oświęcimiu.. Media od kliku dni rozgrzane były informacją o planowanej wizycie Madonny w tym byłym obozie zagłady. Za chwilę podano, że w serwisie Twister Guy napisał: „Pojechałem do Auschwitz dziś, nie byłem pewien, czy będę miał szansę pojechać tam znowu. Po tym, jak tam byłem, wiem, że na pewno tam wrócę. Muszę”. Zaczęły się spekulacje, czy to przygotowania do wizyty Madonny w Auschwitz, czy nie?

Od wczoraj pierwsi fani zbierają się na lotnisku na Bemowie. Gorączka trwa. Dowiadujemy się, że Madonna nie pojawiła się w hotelowym oknie i nie pomachała do fanów. Straszne. Dziś czeka nas kolejna porcja świeżych newsów. Szkoda jedynie, że nikt nie pisze, czego możemy spodziewać się na dzisiejszym koncercie.

Zatem relacje, co Madonna zjadła na śniadanie i w jaki sposób będzie poruszać się po stolicy pozostawiamy innym, poważnym mediom (puszczamy do nich oczko) i przedstawiamy Wam prawdopodobną setlistę dzisiejszego koncertu.

Wiadomo, że całe show podzielone będzie na cztery części. Każda z nich będzie miała nieco inną oprawę i „własne” intro. W trakcie trasy Madonna dokonywała mniejszych lub większych zmian w programie koncertu. Czasem, zamiany były jednorazowe, jak ta z Buenos Aires gdzie Madonna wykonała „Don`t Cry For Me Argentina” zamiast „You Must Love Me”, lub trwalsze, jak na przykład wprowadzenie do programu „Give It 2 Me” po śmierci Jacksona.

Poniżej znajdziecie prawdopodobną „polską” setlistę. Zaznaczyliśmy na niej najważniejsze zmiany, jakie dokonała artystka od czasu rozpoczęcia światowej trasy. Czy według tego scenariusza przebiegać będzie dzisiejszy koncert? Przekonamy się za kilka godzin…

Gangsta Pimp Segment

 Candy Shop (z Sweet Machine Intro)

 Beat Goes On

 Human Nature

 Vogue

Old School Segment

 Die Another Day (video interlude)

 Into The Groove

 Heartbeat [2008] / Holiday [2009]

 Borderline [2008] / Dress You Up [2009]

 She`s Not Me

 Music

Gypsy Segment

 Rain (video interlude)

 Devil Wouldn`t Recognize You

 Spanish Lesson

 Miles Away

 La Isla Bonita

 Doli Doli (tradycyjna cygańska piosenka)

 You Must Love Me (specjalna akcja polskich fanów z okazji urodzin Madonny)

Futuristic Rave Segment

 Get Stupid (video interlude)

 4 Minutes

 Like A Prayer

 Ray Of Light [2008] / Frozen [2009]

 Hung Up [2008] / Ray Of Light [2009]

 Give It 2 Me

Dzisiejszy koncert na Bemowie będzie jednym z największych podczas europejskiej części trasy Madonny. Do tej pory rekord frekwencji w Europie należy do występu w Tallinie, który oglądało 72 067 widzów. Jednak największe koncerty odbywały się w Ameryce Łacińskiej, gdzie w sumie w 13 koncertach uczestniczyło grubo ponad 800 tysięcy fanów. Dla porównania, podczas zeszłorocznej części trasy po Europie, w 17 koncertach uczestniczyło „jedynie” 940 tysięcy widzów.

Do zobaczenia na Bemowie.

Polecane

Share This