Madonna: „Jest głową państwa. Zakonnicą. Prostytutką”


2019.04.14

opublikował:

Madonna: „Jest głową państwa. Zakonnicą. Prostytutką”

Od jakiegoś czasu Madonna informuje swoich fanów o pracach nad projektem „Madame X”. Madonna nie byłaby jednak Madonną ,gdyby mówiła wprost, czego będzie ten projekt dotyczył. Jakiś czas temu artystka opublikowała na swoich social mediach dziewięć obrazków, które składały się na czerwony znak X na czarnym tle. „X” zastąpił także na jakiś czas zdjęcie profilowe Madonny.

Teraz ikona popkultury opublikowała kolejną serię obrazów, które składają się w tekst:

„Madame X jest tajnym agentem. Podróżuje [sic] na całym świecie. Zmienia tożsamość. Walczy o wolność. Przenosi światło do mrocznych miejsc. Jest instruktorem cha cha. Profesorem. Głową państwa. Gospodynią. Jeźdzcem. Więźniem. Uczniem. Nauczycielem. Zakonnica. Piosenkarką kabaretową. Świętą. Prostytutką.”

Na razie, do końca nie wiadomo o co chodzi w nowym projekcie Madonny. Fani sugerowali, że może chodzić o współpracę z platformą Netflix. Ta teoria została jednak szybko obalona. Bardziej prawdopodobna wydaje się nowa płyta. Artystką swój ostatni krążek – „Rebel heart” wydala 4 lata temu. Co więcej, media informowały, że piosenkarka nakręciła ostatnio nowy teledysk, co może wskazywać na przygotowania do promocji nowego albumu.

Polecane

Share This