Madonna kupiła dom od The Weeknda. Gwiazda zapłaciła fortunę


2021.04.13

opublikował:

Madonna kupiła dom od The Weeknda. Gwiazda zapłaciła fortunę

fot. Steven Klein

Na początku kwietnia informowaliśmy, że luksusowe Hidden Hills ma nowego lokatora. Kilka tygodni temu Lil Wayne kupił tam dom za 15,4 mln, stając się sąsiadem Kylie Jenner. W okolicy mieszka znacznie więcej gwiazd – Travis Scott, Drake, Kanye West, French Montana, a do niedawna posiadłość miał tam także The Weeknd. Kanadyjczyk właśnie sprzedał dom Madonnie, inkasując za niego 19,3 mln dolarów. W 2017 roku Abel kupił ten dom za 18,2 mln, czyli niespełna milion mniej. Biorąc pod uwagę prowizję, którą artysta będzie musiał zapłacić za sprzedaż nieruchomośći oraz podatki wychodzi na to, że trochę na tym stracił.

Główny dom posiada siedem sypialni, dwie kolejne znajdują się w sąsiednim domu gościnnym. Do dyspozycji Madonny będą nie tylko salon, jadalnia, kuchnia i bar, ale też piwnica z winem, studio fitness, basen oraz spa. Na terenie posiadłości znajdują się również spory budynek gospodarczy, garaż na pięć samochodów z podłogą LED oraz pełnowymiarowe boisko do koszykówki.

Sprawdź także: J Balvin łaczy siły z Khalidem w singlu „Otra Noche Sin Ti”

Dom w Hidden Hills nie jest jedyną nowością w życiu artystki. Madonna, która w sierpniu skończyła 62 lata zdecydowała się ozdobić swoje ciało pierwszym tatuażem. Artystka pochwaliła się pierwszym dziełem, będącym prostym wzorem – napisem „LRDMSE”, będącym zbitką pierwszych imion dzieci piosenkarki – Lourdes, Rocco, Davida, Mercy, Stelli i Estere.

Na instagramowym profilu artystki znajdziecie nie tylko zdjęcie samego tatuażu, ale też krótką dokumentację jego powstawania. Madonna podkreśla, że to jej pierwszy tatuaż. Czy ostatni? Zobaczymy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Polecane

Share This