Madonna: „Współczesne piosenki brzmią tak samo”


2018.08.10

opublikował:

Madonna: „Współczesne piosenki brzmią tak samo”

foto: mat. pras.

W nowym wywiadzie dla włoskiej edycji magazynu „Vogue”, Madonna podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat dzisiejszego rynku muzycznego. Wokalistka stwierdziła, że wszystko brzmi tak samo. – Dla mnie wszystkie piosenki są teraz schematyczne. Każda ma 20 gości i wszyscy brzmią tak samo – powiedziała.

Artystka mieszka teraz w Lizbonie, ponieważ jej syn, David Banda, dostał się do szkółki Benfiki Lizbona. Madonna opowiedziała o wrażeniach z pobytu w stolicy Portugalii. – W Alfamie (dzielnica miasta – przyp. red.) usłyszysz ludzi śpiewających i grających lokalną muzykę fado. Sesje odbywają się w domach, które mają 500 lat. Wchodzisz do nich po marmurowych stopniach wyłożonych, a świece oświetlają ci drogę do salonu, który również jest nimi oświetlony. Tak wygląda intymne przedstawienie, w którym ludzie bawią się, śpiewają i recytują poezję.

Kilka dni temu Madonna zapowiedziała, że jeszcze w tym roku na rynku pojawi się jej nowy album. Płyta będzie następcą wydanie w 2015 roku „Rebel Heart”.

Madonna w nowym singlu Ariany Grande

Zaledwie kilkanaście godzin po premierze singla “God Is A Woman” Ariana Grande prezentuje towarzyszący tej piosence teledysk. Za jego reżyserię odpowiada Dave Meyers. Ariana zaprosiła do współpracy Madonnę, która ubarwiła piosenkę mocnym monologiem. Niestety, Madonny nie zobaczymy w teledysku.

“God Is A Woman” zapowiada album “Sweetener”. Ariana zapowiedziała, że krążek, na którym usłyszymy ponadto m.in. znane już “No Tears Left To Cry” oraz “The Light Is Coming”, do którego Ariana zaprosiła Nicki Minaj.

Polecane

Share This