Madonna ujawniła kolejny remix z albumu „Finally Enough Love”


2022.06.22

opublikował:

Madonna ujawniła kolejny remix z albumu „Finally Enough Love”

Madonna ujawniła kolejny singiel z nadchodzącej kompilacji „Finally Enough Love”. Tym razem fani mają okazję poznać remiks „Ray Of Light (Sasha Ultra Violet Mix Edit)”, którego podjął się brytyjski DJ i producent, miłośnik muzyki elektronicznej oraz acid house’u, Sasha.

Euforyczny hit końca lat 90. XX w. odniósł natychmiastowy sukces w klubach, dając Madonnie kolejny numer 1 na liście Billboard Dance Club Songs. „Ray Of Light” dotarł na szczyt zestawienia blisko 24 lata temu, 20 czerwca 1998 roku. W kolejnym roku piosenka została wyróżniona Grammy w kategorii Best Dance Recording.

Nagranie „Ray Of Light (Sasha Ultra Violet Mix Edit)” jest już dostępne w formacie cyfrowym, natomiast teledysk do remiksu został odświeżony i poprawiony do jakości HD.

Madonna niedawno po raz kolejny zapisała się na kartach historii, kiedy to po raz 50 znalazła się na szczycie listy przebojów Dance Club Songs, stając się tym samym pierwszą i jedyną artystką, która ma na koncie 50 przebojów nr 1 na wszystkich listach Billboardu.

Z okazji ustanowionego, historycznego rekordu, Madonna objęła artystyczną kuratelą dwie kompilacje. Pierwsza, „Finally Enough Love: 50 Number Ones”, to 50 nagrań i ulubione remiksy jej piosenek z pierwszego miejsca notowania Dance Club. Drugi zestaw to skrócona, 16-utworowa wersja zatytułowana po prostu „Finally Enough Love”.

„50 Number Ones” obejmuje okres panowania Madonny na listach przebojów i kilkadziesiąt remiksów przygotowanych przez topowych producentów. Ponadto, fani otrzymają rarytasy – rzadkie remiksy, z których aż 20 ukazuje się oficjalnie po raz pierwszy lub po raz pierwszy debiutuje w formacie cyfrowym. Kolekcja ukaże się 19 sierpnia 2022 na 3 płytach CD oraz w limitowanym nakładzie na 6 płytach winylowych.

Skrócona, 16-utworowa kompilacja „Finally Enough Love” w formacie cyfrowym ujrzy światło dzienne 24 czerwca 2022. Na pojedynczym krążku CD oraz na podwójnym, 180-gramowym winylu wydawnictwa trafią do sprzedaży 19 sierpnia 2022.

„Finally Enough Love: 50 Number Ones” to 220 minut remiksów, w większości ułożonych w porządku chronologicznym od „Holiday” z 1983 roku po „I Don’t Search I Find” z 2019 roku. Za remiksy odpowiadają tak uznani twórcy muzyki tanecznej, jak Shep Pettibone, William Orbit, Honey Dijon czy Avicii.

W zestawie nie brakuje piosenek, w których obok Madonny pojawiają się wielcy goście, jak Britney Spears („Me Against The Music”), Justin Timberlake i Timbaland („4 Minutes”) czy Nicki Minaj („Bitch I’m Madonna”). Nad masteringiem całości czuwał Mike Dean, który pracował nad dwoma ostatnimi albumami Madonny – „Rebel Heart” (2015) i „Madame X” (2019).

Obydwa nowe wydawnictwa zawierają materiał z „You Can Dance”, czyli pierwszej kolekcji remiksów Madonny. Krążek, który w listopadzie skończy 35 lat, rozszedł się na całym świecie w 5 milionach egzemplarzy, co jest drugim w historii najlepszym wynikiem wśród wydawnictw z remiksami. Ponadto nie zabrakło hołdu dla pierwszego singla Madonny, „Holiday”, który 6 października 2022 będzie obchodził 40-lecie. Madonna naruszyła chronologiczną kolejność, aby uwzględnić trzy remiksy z „You Can Dance” – „Into The Groove”, „Everybody” i „Physical Attraction”, które odzwierciedlają klimat undergroundowych klubów oraz jej pierwszych nagrań dla wytwórni Sire.

Wśród rarytasów znajdziemy „Keep It Together” (Alternate Single Remix)” czy „Living For Love (Offer Nissim Promo Mix)”.

Polecane

Share This