Madonna wystylizowała się na Michała Szpaka (właściwie na Jowiszję). 50 Cent jak zwykle z niej zadrwił


2022.06.04

opublikował:

Madonna wystylizowała się na Michała Szpaka (właściwie na Jowiszję). 50 Cent jak zwykle z niej zadrwił

fot. P. Tarasewicz

Dopuszczamy do siebie myśl, że Madonna może nie wiedzieć, kim jest Michał Szpak, niemniej patrząc na jej nowe zdjęcia na Instagramie mieliśmy oczywiste skojarzenia z Jowiszją. Artysta przedstawił swoje alter ego goszcząc w naszej redakcji w niecodziennych okularach przeciwsłonecznych.

Michał Szpak był uklasyfikowany jako artysta, który śpiewa bardzo duże ballady i jest patosem, a teraz przyszedł czas na świeżość, na wariację. Po długim czasie bycia starym maleńkim, chcę być znowu sklasyfikowany do swojego wieku – mówił o genezie swojego nowego wcielenia Michał.

Wokalistka od dawna zmaga się z 50 Centem, który wykorzystuje rozmaite okazje, by ją trollować. Najczęściej sprowadza się to wyśmiewania jej zdjęć. Tak było choćby w listopadzie, kiedy artystka publikowała półnagie zdjęcia. – Oto „Like A Virgin” 63 challenge – drwił wówczas Fifty.

Teraz raper znów śmieje się z wizerunku Madonny, porównując ją do kosmitki. – Mam nadzieję, że nie kazała swoim dzieciom robić tego zdjęcia. Niech ktoś jej powie, że w wieku 63 lat powinna już wyluzować – ocenił raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

Polecane

Share This