Magiera nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel


2021.09.11

opublikował:

Magiera nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel

fot. mat. pras.

Niespełna miesiąc po premierze „Drobnej zabawy”, która z miejsca wpadła na czołowe miejsca różnego rodzaju list przebojów (YouTube, Spotify) wrocławski producent serwuje swoim fanom singiel z prawdziwym undergroundowym sznytem. „Powietrze”, to utwór w którym gościnnie pojawiają się Koneser oraz DJ BRK.

Jak tłumaczy producent: – Gdy po raz pierwszy zobaczyłem Konesera na YouTube , pomyślałem, że to niezły pogrzaniec, trochę wariat, ale…chwilę później dotarło do mnie, że to jest człowiek wyjątkowy, nietuzinkowy – taki, wiecie, prawdziwy artysta. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się zrobić razem numer. Uprzedzam, to nie będzie mainstreamowy kawałek. Znajdziecie tu za to kawałek Grudziądza, kawałek podziemia i kawał dobrego rapu. Zapraszam na premierę wszystkich koneserów dobrego rapu.

Premiera pierwszej płyty producenckiej Magiery – „FEAT.” zaplanowana jest na 17 września. Ostatnie sztuki limitowanej wersji albumu (wzbogaconej o dodatkowy krążek muzyczny i wlepki) dostępne są na tej stronie.

Polecane

Share This