Magiera o rozpadzie White House i relacjach z Laską


2021.04.15

opublikował:

Magiera o rozpadzie White House i relacjach z Laską

foto: mat. pras.

Po serii „Kodex” sygnowanej nazwą współtworzonego z Laską White House Records czas na pełnowymiarowy album producencki Magiery zatytułowany „FEAT.”. Krążek trafi do sprzedaży 17 września, póki co usłyszeliśmy dwa zapowiadające go single – „Naszyjnik” z udziałem Szczyla i Sariusa oraz „Politykę”, do której Magiera zaprosił Kukona i Malika Montanę. Tego drugiego utworu słuchają krakowscy policjanci, o czym Kukon przekonał się jeżdżąc ostatnio po mieście.

Sprawdź także: Podczas instagramowego live’a do samochodu Kukona podjechali policjanci. Zobaczcie, co wydarzyło się potem

Odpowiadając na pytania fanów na Instagramie Magiera przyznał, że nie wykorzystał w „Polityce” zwrotki, którą Kukon nagrał z myślą o tym utworze, ale użył innej, nagranej wcześniej.

Z Malikiem spotkałem się w Warszawie, a zwrotkę Kuby zdecydowałem się wybrać nie tę, którą nagrał do tego numeru tylko taką, którą miałem już w szufladzie (to miał być jego solowy kawałek na moją płytę) – komentuje kulisy prac nad utworem Magiera.

Podczas Q&A nie mogło zabraknąć wątku rozpadu White House i obecnych relacji Magiery z L.A. Artysta studzi emocje wszystkich, którzy doszukują się konfliktu.

Moment, w którym Łukasz zdecydował się robić video, był dla mnie osobiście przełomowy. Miałem takie poczucie – i tak też było – że zaczynam totalnie nowy rozdział. Nie wiedziałem, jak podpisywać bity – początkowo podpisywałem je dalej jako White House, ale w końcu przyszedł moment, w którym odważyłem się je podpisać po prostu jako Magiera.

Jakby nie patrzeć, byłem debiutantem z dwudziestoletnim stażem 😉 Cieszę się, że mimo niepewności nie poddałem się.

Z Laską jest pełna sztama – lubimy się i szanujemy! – zapewnił Magiera.

Polecane

Share This