Majka Jeżowska: „Raperzy śpiewają dzisiaj dla dzieci”

Pytanie - czy wszyscy?


2024.07.06

opublikował:

Majka Jeżowska: „Raperzy śpiewają dzisiaj dla dzieci”

fot. mat. pras.

Kooperacja Majki Jeżowskiej i Malika Montany wzbudziła ogromne, niekoniecznie pozytywne emocje. Oberwało się głównie wokalistce. Część słuchaczy nie może jej wybaczyć, że gwiazda związana w piosenką familijną nagrała piosenkę z raperem, który w swojej twórczości nie stroni od przemocy, seksu i innych wątków, których odbiorcami nie powinny być dzieci.

Nagrana z Malikiem piosenka „Bawimy się w życie” nie jest skierowana do najmłodszych odbiorców. Sama Jeżowska na początku kariery próbowała swoich sił w „dorosłej” muzyce, więc nie jest to pierwszy utwór w jej karierze, skierowany do starszych słuchaczy. Czy to znaczy, że artystka porzuci swoją dotychczasową twórczość i diametralnie zmieni kierunek? Na pewno nie, choć w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem, artystka zauważa, że wyrosła jej solidna konkurencja.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bebe Rexha nazwała G-Eazy’ego „nadętym, niewdzięcznym przegrywem”. Wokalistka zapowiada, że jest gotowa zatopić sporo osób z branży

Dla dzieci dzisiaj śpiewają raperzy i nastoletnie gwiazdki – komentuje Majka Jeżowska w udostępnionym przez Mixtape TV trailerze nowego odcinka „Raptownych rozmów”. Całość pojawi się już jutro wieczorem i z pewnością nie zabraknie tam szerszy komentarz na temat współpracy z Malikiem.

Polecane

Share This