Major SPZ jak Krzysztof Krawczyk?

Nowy singiel z udziałem Popka już w sieci.


2020.02.14

opublikował:

Major SPZ jak Krzysztof Krawczyk?

fot. kadr z wideo

3 kwietnia do sklepów trafi nowy album Majora SPZ zatytułowany „Na swoim”. W sieci właśnie pojawił się nowy promujący go singiel. W kawałku „Milion” Majora gościnnie wsparł Popek. „Już nie musisz rano wstawać i chodzić do pracy, Major za to płaci / Jak Krzysztof Krawczyk chcę zabrać cię na bal, mam złote karty, roz***iemy razem cały hajs” – nawija w nowym singlu Major.

„Na swoim’ to czwarty solowy album Majora SPZ. Przy tym wydawnictwie artysta powraca w pewien sposób do korzeni, stawiając na klimat z dobrze Wam znanych „Nielegali”. Nowoczesne brzmienie i bezkompromisowa nawijka to dwie cechy, które najlepiej oddają to, co znajdziecie na albumie. Major nie zwalnia tempa, a jego rapowa forma stale rośnie. Na płycie raper lawiruje pomiędzy soczystymi bangerami, ulicznym storytellingiem, a nawet motywującymi, dającymi energetycznego kopa kawałkami. Przy całej swej różnorodności, album zachowuje spójność i wyjątkowy, „majorowy” klimat.

Za warstwę muzyczną odpowiadają tacy producenci jak: Kubi Producent, Worek, Ślimak, Opiat, HVLL, mvson808, Juicy, Shimz i Newlight$.

Polecane