Małach/Rufuz pytają, czy czasem masz tak?

Ruszył preorder "Metryki".


2019.05.10

opublikował:

Małach/Rufuz pytają, czy czasem masz tak?

fot. kadr z wideo

Małach/Rufuz podzielili się z fanami premierowym singlem „Czy czasem masz tak?” Artyści zapowiadają nim planowany na ten rok album, który możecie już zamówić w preorderze.

„MetRyka” to piąta płyta zespołu. Jest pełna emocji, jakie towarzyszą przyjaciołom w momencie znalezienia się w punkcie, w jakim właśnie są. Dokonali tego czego chcieli, zamieniając szare klatki, na których nie było perspektyw, na własną firmę, studio nagraniowe i stabilne życie.

Artyści opowiadają o zachowaniach ludzi, których spotykają na swojej drodze, swoich dalszych planach oraz motywują do spełniania marzeń zachowując przy tym swój uliczny sznyt znany słuchaczom od pierwszej wspólnej płyty. Charakter krążka jest poważny ale nie smutny. Samo brzmienie nie da się sklasyfikować jako konkretny podgatunek w rapie, czemu odpowiada sam kolor okładki mieniący się przeróżnymi kolorami. Dzięki połączeniu klasycznych próbek bębnów, żywych instrumentów i zróżnicowanego tempa utworów wszystko jest bardzo smaczne i świeże. Za warstwę muzyczną krążka odpowiadają Małach, 2Check oraz Flame.

Małach i Rufuz idą muzyką z duchem czasu przy tym dalej pozostając sobą.
MR5 napewno zaskoczy zarówno wiernych fanów jak i nowych słuchaczy.

Małach/Rufuz – „MetRyka” – tracklista:

1. MetRyka
2. Dzięki Hiphop
3. Co się dzisiaj liczy
4. Następnym razem
5. Ludzie
6. Podwójna moralność
7. Może trzeba było
8. Z małej chmury duży deszcz
9. Pomoc
10. Czy czasem masz tak?
11. Po za schemat
12. Tlen
13. Palimy rope
14. Nie bójcie się marzyć

Polecane