Małach: „Wreszcie odżyłem i chyba przeżywam drugą młodość”

Nowy album jeszcze w tym roku.


2021.06.23

opublikował:

Małach: „Wreszcie odżyłem i chyba przeżywam drugą młodość”

fot. YouTube

„Wreszcie odżyłem i chyba przeżywam drugą młodość” – taką deklaracją Małach zaczyna nowy singiel zatytułowany „Żyję”. Raper zapowiada nim nowy, planowany na początek września krążek „BYQ”, który możecie już zamówić w preorderze.

„Żyję” to trzeci po „Obdrapanym marmurze” i „Zahartowanym” singiel zapowiadający materiał. Warszawski raper tym razem serwuje swoim fanom coś lżejszego, idealnie pasującego na letnie dni.

Sprawdź także: KaeN jako „Nowy Shady” – pierwszy singiel zapowiadający nowy album

“BYQ” to trzeci solowy album warszawskiego rapera. Podczas gdy na poprzedniej płycie można było usłyszeć rozliczenie Bartka z przeszłością, na nowym krążku artysta wraca całkowicie „odrodzony”. Wróciła charyzma, z której Małach znany był przy realizacji poprzednich solowych albumów, jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera. Nowe kawałki mają dużo więcej „pazura”, przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym.

Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi, a w raz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami, jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają jeszcze większego rozmachu. Na płycie znajdziemy cały przekrój szlifowanego przez lata warsztatu rapera, od agresywnych zwrotek po przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów odzwierciedlających rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy.

Polecane

Share This