Małach – „Zamiast skakać sobie do gardeł, powinniśmy szukać porozumienia”.


2020.06.22

opublikował:

Małach – „Zamiast skakać sobie do gardeł, powinniśmy szukać porozumienia”.

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Premiera sklepowa albumu „Bartek” odbyła się 5 czerwca. Płyta promowana takimi singlami jak „Wrrr” czy „Z perspektywy taty” zadebiutowała na drugim miejscu na OLISIE. W związku z premierą swojej solówki Małach był gościem Marcina Flinta w podcaście Flintesencja.

To mój drugi solowy album, ósmy uwzględniając projekty z Rafałem i „Tempo Mixtape” – mówi o „Bartku” Małach. Przez ten czas zagraliśmy sporo koncertów, zjeździliśmy całą Polskę i większość Europy, poznaliśmy mnóstwo niesamowitych osób. W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej. Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem z rzeczy, które były przyjemne ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Post Malone drastycznie zmienia wizerunek i prezentuje nowy tatuaż na głowie

Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem…. Czternaście nowych numerów, na których gościnnie pojawili się: Rufuz, KęKę, Paluch, Ero, Shellerini, Zbuku, Grizzlee.

Za produkcję muzyczną odpowiada Szwed SWD, Zbylu, Magiera, 2Check, PSR oraz moja skromna osoba. Zająłem się również aranżami, w których pomagał mi Mikołaj Grzywacz. Mikołaj – serdecznie dziękuje za wszystkie smaczki instrumentalno-wokalne na tym projekcie. Skrecze dołożył niezawodny DJ-a Shoodee.

SPRAWDŹ TAKŻE: 20-letni raper został ojcem po raz szósty i siódmy

Specjalne podziękowanie dla Mikołaja Grzywacza za wszystkie dodatki instrumentalno-wokalne. Full Metal Jacket – dzięki za oprawę wizualną. Tracklistę macie poniżej” – pozdrawiam, Bartek.

Tracklista:

1. Bartek
2. Detoks
3. Idę feat. Shellerini, DJ Shoodee
4. Postęp feat. DJ Shoodee
5. Sens feat. Rufuz, Zbuku, M.Grzywacz, DJ Shoodee
6. WRRR feat. Ero, DJ Shoodee
7. Nie siadam feat. M.Grzywacz
8. Flashback
9. Rozsądek
10. Z perspektywy taty feat. M. Grzywacz
11. Trapy
12. Tytani pracy feat. Paluch
13. Wielkie rzeczy feat. KęKę, Grizzlee
14. Co dalej

Polecane


Share This