Malevolent Creation w Polsce


2009.08.10

opublikował:

Malevolent Creation w Polsce

Weterani amerykańskiego death metalu, florydzka grupa Malevolent Creation zagra 23 września w Polsce. Twórcy „Ten Commandments” czy „Eternal” pojawią się na deskach krakowskiego klubu „Lochness”. U boku amerykańskich death metalowców zobaczymy również szwedzką formację Vomitory. Gościem specjalnym będzie legendarna formacja Armagedon. Skład koncertu uzupełniają: włoski The Modern Age Slavery oraz krakowski Whorehouse.

Malevolent Creation przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy promującej ostatni album Amerykanów „Doomsday X”, wydany jeszcze w 2007 roku, na 20-lecie istnienia zespołu.

Z kolei szwedzki Vomitory zajmuje się aktualnie promocją „Carnage Euphoria”, bardzo dobrze przyjętej przez fanów i krytykę, nowej płyty, którą w barwach Metal Blade Records wypuścili na początku maja br.

Armagedon – jeden z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych lat 90-tych- zagra w Krakowie jeden z pierwszych koncertów po 15-to letniej przerwie. Death Brothers powrócili na muzyczną scenę po latach milczenia albumem „Death Then Nothing”. Następca świetnej „Invisible Circle” został wydany na początku 2009 roku przez Mystic Production.

Włoski The Modern Age Slavery oraz nasz rodzimy Whorehouse zaprezentują się w „Lochness” z programem ze swoich debiutanckich płyt.

Bilety w cenie 60 zł w przedsprzedaży, (70 zł w dniu koncertu) dostępne w całej Polsce w sieci sprzedaży Ticketpro.

Bilety kolekcjonerskie nabyć można w Krakowie w sklepach MetalShop, Ebola, w Katowicach w sklepie All oraz Rzeszowie w sklepie Zebra.

Polecane

Share This