Malik Montana dołącza do Maty i Quebonafide


2021.10.24

opublikował:

Malik Montana dołącza do Maty i Quebonafide

fot. mat. pras.

Malik Montana to dziś ścisła czołówka najpopularniejszych raperów w Polsce. Raper jest o krok od przekroczenia bariery 2 mln słuchaczy na Spotify w skali miesiąca (brakuje 53 tysiące), póki co udało mu się przekroczyć inną magiczną granicę.

Jak przeliczysz na cebuliony, to tak wyglada milion złotych w gotówce, a jak spojrzysz wyżej, to zobaczysz milion na insta – napisał artysta, publikując na Instagramie post, na którym widzimy maszynę do liczenia pieniędzy. Wideo szybko zniknęło z profilu artysty, niemniej liczba followersów nadal się zgadza. Malik dołącza do ekskluzywnego grona polskich raperów, mogących pochwalić się milionem obserwujących na Instagramie. Dotychczas takie wyniki osiągnęli jedynie Quebonafide i Mata.

Czy jeśli mam milion na insta, mogę prosić o zniżki na jedzenie i mówić, że jestem ważną personą? Czy jeśli mam milion na insta, to kolejki w Lidlu mnie nie obowiązują? – pyta fanów w stories artysta.

W tym roku ukaże się nowa epka Malika nagrana z francuskimi raperami. Artysta zapowiada także album, ale ten ma trafić na rynek z zaskoczenia.

Polecane

Share This