Malik Montana: „Jesteście świadkami jak z wizji i marzenia powstaje imperium”


2021.05.10

opublikował:

Malik Montana: „Jesteście świadkami jak z wizji i marzenia powstaje imperium”

Tydzień temu podczas sesji Q&A Malik Montana opowiedział o wielkich planach co do GM2L. Raper powiadomił swoich fanów, że wkrótce będą świadkami rewolucji. Zapowiedział rozwój swojej wytwórni GM2L. Zapowiedział, że z czasem będzie wydawał coraz więcej debiutantów i zamierza pokazać „narodziny gwiazdy na oczach całej Polski”.

– Wkrótce pojawi się mail, na który będzie można wysyłać kawałki. Ze wszystkich, którzy to zrobią wybiorę 10-15 osób i zrobimy castingi na oczach całej Polski. Zrobimy narodziny gwiazdy – taki plan – powiedział Malik Montana.

Raper tłumaczył także, że do każdego nowego z nowym zawodników GM2L na indywidualne podejście:

– Do każdego artysty mamy indywidualne podejście i wizję. Przy pracy z młodymi staram się wyciągnąć z nich, to co najlepsze i uświadomić o ich własnych mocnych stronach. To co mi zajęło lata, potrafię przekazać dużo szybciej komuś, by proces ten był szybszy niż przy pracy samemu. Ekspresja samego siebie to proces i praca na wielu płaszczyznach. Często bywa tak, że ktoś ma ogromną charyzmę i nawet sobie z tego nie zdaje sprawy. Wkrótce pojawi się mail, na który zgłosić się może każdy i materiały przesyłane będę odsłuchiwać osobiście – napisał szef GM2L.

Wszystko wskazuje na to, że Malik zaczyna realizować swoje plany. W nocy na jego Instagramie pojawił się krótki wpis:

– Gm2l oficjalnie Labelem/Wydawnictwem. Wkrótce więcej info. Jesteście świadkami jak z wizji i marzenia powstaje imperium. Talk To Me Nice – napisał szef GM2L.

Przypomnijmy, że do tej pory Malik odkrył takich raperów jak Albero, Jofes Bratan i Bibič. Każdy z nich osiąga milionowe wyświetlenia na YouTube.

Zajrzyj na www.cgmcoffeeshop.pl i kup płyty z autografami raperów. KLIKNIJ na zdjęcie poniżej.

Polecane

Share This