Malik Montana, Josef Bratan i Alberto w jednym kawałku


2021.04.02

opublikował:

Malik Montana, Josef Bratan i Alberto w jednym kawałku

fot. kadr z wideo

O północy w serwisach streamingowych pojawił się nowy singiel DJ-a Frodo „Kawasaki”. W kawałku gościnnie pojawili się reprezentanci GM2L – Malik Montana, Josef Bratan i Alberto. Przed chwilą na kanale Frodo zadebiutował klip do tego numeru.

W marcu Malik podzielił się z fanami premierowym kawałkiem „Bratan”, w którym gościnnie pojawił się Tovaritch. Wcześniej szef GM2L połączył siły z Josefem Bratanem w numerze „Wuwua”.

Sprawdź także: Milion Bedoesa i Quebonafide. Przed nimi tylko jeden polski artysta mógłby się pochwalić takim osiągnięciem

Obok działalności muzycznej Malik skupia się obecnie także na sportach walki. Artysta powołał niedawno do życia federację HIGH League, w barwach której mają występować Lil Masti i Czuux. To nie koniec inicjatyw, w które jest zaangażowany autor „Tijary”.

– Oprócz federacji, o której już wiecie, szykuje jeszcze kilka innych projektów, o których z czasem będziecie się dowiadywać. Pytacie mnie często, jakie mam marzenia? Mam ich bardzo dużo i póki pojawiają się nowe, wiem, że żyję – komentował niedawno tajemniczo Malik.

Polecane

Share This