Malik Montana nabija się z feministki

Instagramowe starcie między raperem a aktywistką


2020.04.19

opublikował:

Malik Montana nabija się z feministki

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Do nietypowego starcia doszło w niedzielę na Instagramie. Malik udostępnił relację, w której lewicowa działaczka, aktywistka i feministka Oliwia Trybus wypowiada się niezbyt przychylnie o utworach rapera. Kawałki rapera najzwyczajniej nie przypadły kobiecie do gustu, co wyraziła odpowiadając na pytanie jednego ze swoich followersów.

Nienawidzę muzyki Malika i jak tylko gdzieś ją słyszę, to robię wszystko by przestać ją słyszeć – powiedziała aktywistka.

Raper ironicznie odniósł się do całej sytuacji i skomentował to całą serią relacji w stylu tajemniczego serialu.

Czy tylko ja widzę ładną, mokrą kobietę w wannie, która mówi „robię wszystko byle by tylko jak najszybciej? – napisał na pierwszej z nich.

Na kolejnych widzimy dwa memy z podtekstem seksualnym, później raper zadaje kilka pytań oraz udostępnia nagranie, w tle którego można usłyszeć główny motyw z serii „Z archiwum X”.

W następnym odcinku: Co miała na myśli? Czy to, że leży mokra w wannie i mówi o Maliku to przypadek? Czy Malik jest pozaziemską istotą i przeprowadza na nas eksperyment? – kpił dalej Malik Montana

Aktywistka nie pozostała dłużna raperowi i opublikowała na swoim Story odpowiedź. Nazwała Malika seksistą i uważa, że słowa prawdy musiały go mocno zaboleć skoro robi takie „show”.

Malik jesteś obrzydliwym seksistą. Ale chyba zabolało, jak odpi*****asz całe show na story – skwitowała.

Malik zripostował jej odpowiedź kolejnymi ironicznymi InstaStory. Zamieścił serię pytań „Czy Malik jest seksistą?”, „Czy Malik naprawdę jest seksistą? „Czy podziwianie piękna kobiet to seksizm?”. Następnie dalej kontynuował śledztwo, angażując swój zespół badawczy i koniecznie chciał dowiedzieć się co aktywistka miała na myśli i dlaczego wypowiadała te zdania w wannie.

Raper za wszelką cenę chciał rozwiązać tajemniczą sprawę.

Nasuwa się myśl, czy motywem jest Malika pochodzenie? – dociekał raper.

Czy to może kwestia zmiany flory bakteryjnej po egzotycznej przygodzie z kimś kto jest podobnego pochodzenia i za to się mści? – zastanawiał się.

Nie dowiemy się tego jaki był motyw zbrodni tej osoby i dlaczego nazwała Malika seksistą. Malik z tego miejsca chciałby tylko powiedzieć, że kocha kobiety i nie miał nigdy zamiaru żadnej obrazić, może trochę poflirtować i nabić wyświetlenia pod ostatnim klipem – napisał Malik

Artysta cały czas zastanawiał się „o co chodzi z tą wanną”. Zażartował, że ma lekko przykurzoną karnację, ale to nie znaczy, że jest brudny i zarzucił aktywistce rasizm. Następnie wrzucił zdjęcie aktywistki z kolejnym komentarzem.

Czy to ja jestem obrzydliwy i seksista? Przecież to ewidentnie jest porównanie męskiego przyrodzenia do martwego zwierzęcia? Podtekst rasistowski wiadomo, że kurczak jest biały. Surowy biały kurczak, który ma sugerować, że białe jest lepsze? – ironizował Malik.

Polecane

Share This