Malik Montana: “Nikogo w Polsce nie stać na Malika”


2019.04.04

opublikował:

Malik Montana: “Nikogo w Polsce nie stać na Malika”

Przynajmniej, tak nam się wydaje:-)

Malik Montana zachęca na swoim profilu na instagramie do śledzenia konta @mis_malis i argumentuje te prośbę w następujący sposób.

“Chciałbym podziękować swoim fanom #ArmiaMalika za atak na youtube 🥇 I zachęcić do followania @mis_malis Z racji tego ze nikogo w Polsce nie stać na @donmalikmontana powstał @mis_malis i myśle ze w przeciągu 3-4 miesięcy będzie to raper, na którego was może będzie stać i będziecie mogli swoje propozycje wydawnicze wysyłać”.

Obecnie na profilu @mis_malis, obserwowanym przez 4 379 osób, znajdują się trzy posty. Na ostatnim zdjęciu opublikowanym na profilu widzimy dużego, pluszowego misia z gitarą i Malikem. Zdjęcie opatrzone jest opisem:

“Ze starszym bratem @donmalikmontana

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ze starszym bratem @donmalikmontana

Post udostępniony przez Miś Maliś (@mis_malis)

 

W serwisie YouTube powstało konto Super zet, na którym pojawiło się 23 sekundowe nagranie Malik Montana – Miś Maliś (snippet). Na tę chwilę (jest 4 kwietnia 22.30) materiał na 22 470 wyświetleń.

 

 

Na profilu SuperZet (konto powstało 1 lutego 2018 roku) na Facebooku, znajdziemy kilka postów z propozycjami klipów, oraz kilka memów, także z udziałem Malika. W ostatnim poście na tablicy, zamieszczonym 14 lutego znajdziemy teledysk Tedego i Sir Micha do numeru “One Star”. Post opatrzony jest opisem:

“Jebać łaaaków”.

Jak myślicie, o co chodzi z Misiem Malisiem?:-)

Polecane

Share This