Malik Montana o Nitrozyniaku: „Jesteś jak reszta tych dziwnych internetowych stworów, którzy jakby nie przywalili w noska, to byliby zakompleksionymi parówczakami


2022.01.11

opublikował:

Malik Montana o Nitrozyniaku: „Jesteś jak reszta tych dziwnych internetowych stworów, którzy jakby nie przywalili w noska, to byliby zakompleksionymi parówczakami

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Malik Montana przyzwyczaił fanów do tego, że łączy się z nimi o niekonwencjonalnych godzinach, często w środku nocy. Artysta ma ogromny fanbase, jego profil obserwuje ponad milion osób, więc w takim gronie zawsze znajdą się osoby, które nie śpią i chętnie odpalą live artysty. Mimo to kiedy nadaje się o trzeciej w nocy, trudnu oczekiwać tłumów, co zauważył Nitrozyniak, komentując transmisję Malika.

Idź Nitro, ty to jesteś dupoliz – zareagował szef GM2L. – Czasami jak patrzę na te twoje teksty. Mimo iż masz czasem śmieszny żart, uważam, że cię momentami za zakompleksionego kasztana. Czasami wydajesz się zabawny, ale w gruncie rzeczy jesteś taki sam jak reszta tych dziwnych internetowych stworów, którzy jakby nie przywalili w noska, to byliby zakompleksionymi parówczakami – powiedział podczas instagramowego live’a Malik.

Chwilę po tej uwadze do transmisji dołączył Nitro, pytając, dlaczego Malik go atakuje, na co artysta odparł, że nie lubi śmieszkowania i przytyków, a uwagę Nitro odebrał właśnie jako przytyk. Panowie chwilę wymieniali się uwagami na temat tego, czy komentarz Nitrozyniaka był przytykiem, czy też nie, ale finalnie nie tylko się dogadali, ale Malik zaproponował nawet, że jeśli będzie udzielał przy okazji premiery nowego wydawnictwa komukolwiek wywiadu, to przeprowadzi tę rozmowę właśnie z nim. Poniżej znajdziecie zapis godzinnej pogawędki na Instagramie.

Polecane

Share This