Malik Montana o swoich relacjach ze Szpakiem

Za co szef GM2L ceni Szpaka?


2021.04.26

opublikował:

Malik Montana o swoich relacjach ze Szpakiem

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Malik Montana często odpowiada na pytania fanów, jednak szybko usuwa stories ze swoich Q&A. Jeśli jednak macie trochę szczęścia, na ogół wieczorami i nocami, raper chętnie opowiada o tym, co u niego słychać, dzieli się spostrzeżeniami na tematy społeczne, nie unika także pytań o scenę muzyczną. Podczas wczorajszego Q&A jeden z fanów zapytał autora „Tijary” o to, czy jest szansa, że w przyszłości usłyszymy jego wspólny numer ze Szpakiem.

Tak. Szpaku to jeden z moich ulubionych polskich wykonawców. Podoba mi się, że nie jest jak 3/4 osób, które robią to, co się opłaca, tylko robi to, co mu się podoba. Czasem coś tam pogadamy i jest dosyć zabawnie – przyznał Malik.

Póki co wiemy, że szef GM2L pojawi się na nowej płycie Tovaritcha, z którym niedawno połączył siły we własnym singlu „Bratan”. W ostatnich miesiącach mogliśmy usłyszeć artystę m.in. w jego wspólnym utworze „Wuwua” z Josefem Bratanem, w „Kawasaki” DJ-a Frodo oraz w „Polityce” Magiery.

Sprawdź także: Malik Montana komentuje rasistowski wpis: Świat dzieli się na ludzi mądrych i głupich i to ci głupi szukają podziału

Po wypuszczeniu na szerokie wody Alberto i Josefa Bratana Malik Montana przedstawia słuchaczom swojego kolejnego podopiecznego. Bibič to zawodnik związany z GM2L od jakiegoś czasu, mogliśmy go już posłuchać i zobaczyć w singlu „Rundki”, teraz czas na jego solowy debiut w postaci mocnego singla „Cargo”. Czy raper przebije się tak szybko jak Alberto i Josef Bratan, zobaczymy.

Polecane

Share This