Malik Montana poleca portfele swojej marki: Produkowane z tych samym materiałów co produkty Gucci


2020.11.21

opublikował:

Malik Montana poleca portfele swojej marki: Produkowane z tych samym materiałów co produkty Gucci

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Malik Monatana zamieścił na swoim story link do sklepu internetowego Vincetroset.com.pl Na tej stronie po produkami marki VR znajdziemy także produkty skórzane GM2L, które jak czytamy są efektem współpracy marki Vincent Roset i Malika Montany.

Produkty z kolekcji #GM2L wytwarzane są w procesie Luxury Handmade, dzięki czemu możemy Wam zagwarantować unikatowość naszych wyrobów i zapewnić Was o ich jakości oraz trwałości. Charakterystyczne dla kolekcji Malika Montany są: czarna skóra i złote dodatki. Wszystkie wyroby są spójne i zostały zaprojektowane tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Kolekcja #GM2L składa się z takich produktów jak: Nerka skórzana #GM2L, Plecak skórzany #GM2L, Torba podróżna #GM2L, Plecak damski mini #GM2L. Podsumowując w dwóch słowach kolekcja Vincent Roset x Malik Montana #GM2L, to styl i elegancja – czytamy na stronie.

Co więcej na swoim story Malik napisał, że reklamowany przez niego portfel wykonany jest z najwyższej jakości skóry anielinowanej o naturalnym licu. Skóra wykorzystana przy produkcji kolekcji #GM2L, to ten sam produkcji, który używany jest przy produkcji galanterii skórzanej GUCCI – napisał Malik.

Produkty galanterii skórzanej GM2L możecie obejrzeć i kupić po kliknięciu na poniższe zdjęcie.

 

Polecane

Share This