Malik Montana promuje nową federację. Raper będzie walczył na pierwszej gali?


2021.02.28

opublikował:

Malik Montana promuje nową federację. Raper będzie walczył na pierwszej gali?

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Malik Montana zaskoczył swoich fanów zapowiedzią tajemniczego projektu. Na jego instagramowym profilu pojawiło się wyblurowane zdjęcie. Fani dociekali o co chodzi i spekulowali, że być może jest to zapowiedź nowego albumu rapera. Nic z tych rzeczy. Okazało się, że raper włączył się w promocję nowo powstałej federacji, która będzie organizować gale typu freak fight – Hype MMA. Jest to dziecko Fame MMA, a jej włodarzami są Wojtek Gola, Boxdel oraz Nitrozyniak. Co więcej, Hype ma być przepustką do Fame MMA.

Właśnie startujemy z nowym projektem. Będą szalone pomysły, nowe rozwiązania i super fighty. Będzie dwóch włodarzy, Boxdel i ja, ale nie tylko, bo dołączy do nas nasz dobry ziomeczek Nitro – przekazał na swoim story Wojtek Gola.

Startuje nasz nowy produkt, gdzie do wygrania będzie gruby jak ja kontrakt właśnie w Fame. Produkt będzie nazywać się „Hype, powered by Fame” – dodał siedzący obok Boxdel.

O powołaniu do życia Hype poinformował również Nitrozyniak.

Zadzwonił do mnie Wojtek oraz Boxdel i powiedzieli „Sergiusz, potrzebujemy cię w naszym składzie”. Zostałem włodarzem i już nie jestem tylko bezbekiem. Jestem potężnym, trzecim włodarzem w nowo powstałej organizacji, która będzie przedsionkiem do Fame MMA – powiedział Nitro i dodał, że mają spore plany, które na pewno zaskoczą fanów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Malik Montana o okolicznościach nagrania kawałka z Tovaritchem: „Było kilka koleżanek, koleżanki koleżanek i same mordy”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @hypemmatv

Wszystko wskazuje na to, że pierwszym zawodnikiem Hype będzie syn Zenka Martyniuka, Daniel Martyniuk. Udostępnił on takie samo wyblurowane zdjęcie i oznaczył na nim Malika. Czy oznacza to zapowiedź walki Malik vs Martyniuk? Niewykluczone. Ostatnio na profilu rapera pojawił się film, na którym możemy zobaczyć go trenującego pod okiem zawodnika KSW Anzorem Ażyjewem. Oczywiste jest, że wzbudziło to masę pytań o to, czy artysta nie szykuje się przypadkiem do walki w Fame MMA. Teraz wielu fanów rapera jest przekonana, że Malik odegra sporą rolę w nowo powstałej federacji i to właśnie na pierwszej gali Hype zobaczymy go w oktagonie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

Już za tydzień, 6 marca, odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA. Zobaczymy na niej m.in. walkę Kubańczyka z Marcinem Malczyńskim oraz starcie Popka z Kizo.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This