Malik Montana rozwiewa plotki na temat końca HIGH League


2021.06.25

opublikował:

Malik Montana rozwiewa plotki na temat końca HIGH League

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Malik Montana z buta wszedł na rynek MMA, ogłaszając pierwsze gwiazdy swojej federacji HIGH League. W kwietniu dowiedzieliśmy się, że w barwach organizacji Malika będą walczyli Lil Masti, Czuux i współpracujący kiedyś z Kamerzystą Dredziarz. Co ciekawe, raper skorzystał z faktu, że Pan Pawłowski, który był jedną z pierwszych twarzy FAME MMA nie dogadał się z włodarzami federacji. Pawłowski, który znany był z prowadzenia konferencji FAME, pracuje obecnie dla Malika.

Pomysł na HIGH League narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie, że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – powiedział Malik ogłaszając start HIGH Leauge.

Od kwietnia minęło trochę czasu i o nowej federacji Malika zrobiło się nieco cicho. Dlatego też, raper postanowił rozwiać plotki na temat tego, że federacja zakończyła działalność zanim ją zaczęła. Dziś rano na story HIGH League, Montana zapewnił, że pierwsza gala jego federacji odbędzie się w nadchodzące wakacje. Impreza odbędzie się z udziałem publiki. Co więcej Malik zapowiedział, że w poniedziałek poznany nowego zawodnika federacji.

– W poniedziałek oczekuj tego, że  ogłosimy zawodnika, który jest tą osobą, na którą i ty czekasz – powiedział szef HIGH League.

 

Polecane

Share This