Malik Montana: „Wolę być odbierany jako troglodyta, niż nosić brzemię nauczyciela”


2021.03.17

opublikował:

Malik Montana: „Wolę być odbierany jako troglodyta, niż nosić brzemię nauczyciela”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Wczoraj, późnym wieczorem na Instagramie Malika Montany pojawił się wpis, w którym raper dziękował swoim współpracownikom i zapowiedział kolejne po organizacji HighLeague, projektach, o których usłyszmy jeszcze w tym roku.

Ludzie patrząc na artystę widzą jedną osobę, nie widza całego zaplecza osób, które wspólnie z artystą pracuje na sukces. Zeszły rok był dla mnie szczególnie istotny, poznałem kilka osób, które pozwoliło mi spojrzeć na samego siebie trochę inaczej (o tym kiedyś wam opowiem). Tym postem chciałem podziękować całej masie ludzi, z którymi współpracuje, dziękuje ze jesteście. Nie będę was po kolei wymieniał ale wy dobrze wiecie, że to o was. Oprócz federacji, o której już wiecie szykuje jeszcze kilka innych projektów, o których z czasem będziecie się dowiadywać. Pytacie mnie często jakie mam marzenia? Mam ich bardzo dużo i póki pojawiają się nowe wiem, że żyje 🌊🏄🏾‍♂️ – napisał Malik.

Jeden z fanów, po przeczytaniu postu zadał Malikowi pytanie:

– Dlaczego nie robisz tracków z takim przekazem tylko większość hitów to głupie teksty :((

Raper szybko wyjaśnił, że nie czuję się godny moralizowania w swoich kawałkach: „Wolę być odbierany jako troglodyta”

Nie czuje się godny by moralizować i mówić ludziom jak żyć czy przekazywać wartości, które często na muzyce dla mnie brzmią po prostu cliche. Wolę być odbierany jako troglodyta niż nosić na sobie brzemię nauczyciela czy drogowskazu, bo lubię być na pograniczu i balansować.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

Polecane

Share This